Valmiermuižas alus vēstniecība Āgenskalna tirgū

Valmiermuižas alus vēstniecība Āgenskalna tirgū

NOMETŅU IELA 64, ĀGENSKALNA TIRGUS

Labam alum jātop un jāputo labā vietā! Valmiermuižas mazā amatalus darītava gan savai mājvietai, gan tirgotavām vienmēr izvēlējusies zīmīgas vietas. Tāda ir gan pati Valmiermuiža, caur kuru Vidzemē savulaik ienāk latvieša izglītošanās un pašapziņas gaisma, gan pirmā vēstniecība Rīgā – reiz varenās fon Stricka darītavas telpās.

Lai iepriecinātu alus baudītājus Pārdaugavā, esam atvēruši jau otro Valmiermuižas vēstniecību Rīgā – tā gaida viesus Āgenskalna tirgus atjaunotajā paviljonā. Lietišķi smalko sarkano ķieģeļu ēku racionālajā jūgendstilā projektējis ražīgais Rīgas pilsētas arhitekts, Latvijas kultūras kanonā iekļautais Rihards Šmēlings, un tā pabeigta 1914. gadā.

Tirgotavā iegādājami – un otrā stāva ēdienzālē arī nobaudāmi – Valmiermuižas brūvējumi katra alus cienītaja gaumei – gaiši un tumši, apiņoti un iesalaini saldi, kā arī filtrēti un nefiltrēti. Alus izzinātājus priecēs mūsu radītās jaunākās garšas, ko citviet neatrast! Te arī gardumi un dāvanas svētku galdam. Tāpat turam rūpi par saviem amatbrāļiem – tirgotavā sarūpēti ap 100 dažādiem – kā lejamiem, tā jau pudelēs pildītiem – aliem no vairāk nekā 20 amata darītavām visā Latvijā. Uz garšīgu un pilnmutīgu tikšanos!

Āgenskalna tirgus

Pirmdiena | 10.00–17.00
Otrdiena–trešdiena | 10.00–19.00
Ceturtdiena–sestdiena | 10.00–22.00
Svētdiena | 10.00–17.00