Smalkai alus baudīšanai

Smalkai alus baudīšanai

Glaunas glāzes izvēlei ir liela loma, jo alus baudīšana sākas ar krāsas, burbulīšu spēles un putu kārtas novērtēšanu, bet turpinās ar smaržu un garšu buķetes iepazīšanu.

Valmiermuižas alus glāze

Tulpes formas glāze sakopo alus smaržu buķeti tuvāk baudītāja degunam, ļaujot novērtēt smalkākās nianses. Iespējams iegādāt 0,5 l / 0,3 l / 0,2 l tilpumā.

Kviešu alus glāze

Kviešu alus puto daudz brangāk par miežu brāli, tāpēc šī glāze – šaurāka un augstāka. Augšpuse tai izvērsta, lai ietilpinātu vareno putu cepuri un alus smarža raisītos vieglāk. Iespējams iegādāt 0,5 l / 0,3 l tilpumā.

Kokmuižas alus glāze

Smarža ir galvenais iemesls, kāpēc alu iesakām baudīt no smalkas stikla glāzes, jo tieši tā palīdzēs atklāt garšas pilnīgo buķeti. Iespējams iegādāt 0,3 l tilpumā.

Degalus glāzīte

Lai sajustu degalus īpašo garšu un smaržu, tas, gluži kā augļains konjaks, jāmalko no mazas tulpes formas glāzītes. Tilpums – 40 ml.

Valmiermuižas portera glāze

Porteri ir Valmiermuižas alus darītavas lepnums, tāpēc arī tiem ir radīta īpaša glāze, kas ļauj pilnībā novērtēt bagāto smaržu buķeti un tumīgo, pilnmutīgo dzērienu baudīt gluži kā konjaku. Tilpums – 300 ml.

Valmiermuižas svētku alus glāze

Ikviens uzvarētājs ir pelnījis uzvaras kausu! Valmiermuižas sarūpētās svētku alus glāzes vareni izcelsies uz svinību galda, turklāt pirms dāvināšanas tajās iespējams iegravēt saņēmēja vārdu.
Svētku alus glāze 3 l, augstums 38 cm; 2 l, augstums 34 cm; 1 l, augstums 28 cm.

Valmiermuižas 1 l stikla pudele

Lieliska dāvana alus mīļotājam – līdz ar eleganto pudeli jūs uzdāvināt arī mūžīgu 5 procentu atlaidi alum Valmiermuižas tirgotavās.

Valmiermuižas 2 l stikla pudele

Dižam alus mīļotājam prieku sagādās vairākkārt lietojamās stikla pudeles, jo tās ir paliekošas dāvanas – katru reizi pildot krūku Valmiermuižas tirgotavās, tās īpašnieks saņems 5 procentu atlaidi!

Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras novads, LV-4219
A. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001
Nometņu iela 64, Āgenskalna tirgus, Rīga, LV 1002