Pa ceļam uz Valmiermuižu

  • Visi
  • Aktīvā atpūta
  • Daba
  • Kultūra
  • Naktsmājas
  • Saimniecības

Atpūtas komplekss „Avoti”

Aktīvā atpūtaNaktsmājas
Aktīvā atpūtaNaktsmājas
Avoti, Valmieras pagasts

Mums kaimiņos atrodas atpūtas komplekss „Avoti” – vieta, kur sportiskas aktivitātes gan kompleksā, gan brīvā dabā var baudīt visa ģimene. Te var uzspēlēt minigolfu un tenisu, rāpties pa klinšu sienu un sajust adrenalīnu uzbangojam, ar katapultu šaujoties pretī debesīm. Goda vieta šeit atvēlēta BMX slavas zālei.

Viesnīca „Wolmar”****

Naktsmājas
Naktsmājas
Valmiera

Pavisam netālu no Valmieras centra atrodas četru zvaigžņu viesnīca, kas veidota kā miniatūra pilsēta – gaiteņiem piešķirti ielu nosaukumi un telpu interjerā uzburtas pilsētas ainavas. Turpat līdzās iespējams atrast arī Valmieras būtiskākos apskates objektus – estrādi, iepirkšanās centru, teātri un gleznaino Gaujmalu.

Viesnīca „Naktsmājas”***

Naktsmājas
Naktsmājas
Valmiera

Ērtas un ekonomiskas istabas netālu no galvenā ceļa, kas ved uz Rīgu. Pieejama arī tvaika pirts un pat SPA baseins.

Dikļu pils****

Naktsmājas
Naktsmājas
Dikļi

Smalkām brīvdienām piedien smalka nakšņošana. Kāpēc neizmēģināt lepnu četru zvaigžņu viesnīcu, kuras interjers atspoguļo 19. un 20. gadsimta mijas modi? Lieliska krāšņu un kamīnu kolekcija, gleznu galerija, restorāns, SPA un citas iespējas sevis lološanai.

Pils individuālām rezervācijām ir slēgta līdz 2021. gada 1. maijam. Par pasākumu, semināru, grupu un grupu ekskursijām, kā arī individuālām rezervācjām līdz 2021. gada 1. maijam, lūdzam sazināties, rakstot uz pils@diklupils.lv vai zvanot uz tālruni +371 26515445, +371 64207480 darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Villa Santa Hotel****

Naktsmājas
Naktsmājas
Cēsis

Pēc brīnišķīgi pavadītas dienas Valmiermuižā gaidām jūs viesnīcā Villa Santa, esam 30 minūšu brauciena attālumā. Viesnīcu komplekss Villa Santa sastāv no trim villām, kurās ir luksusa dizaina istabas, restorāns, SPA un Tilta māja – unikāls arhitektūras paraugs, viesību zāle pāri gravai un ūdenstilpnei –, kā arī vēsturisks ābeļdārzs un atjaunota koka lapene. Naktsmītne atrodas 300 metru attālumā no Gaujas un nieka triju kilometru attālumā no Cēsīm.

Vaidavas keramikas ražotne

Saimniecības
Saimniecības
Vaidava

„Vaidava Ceramics” ir keramikas ražotne, kas atrodas 22 kilometrus no Valmiermuižas. Te mīļi sagaidīs gan lielas ceļinieku grupas, gan mazākas draugu kompānijas un ģimenes ar bērniem. Ražotnē iespējams klātienē izzināt keramikas trauku tapšanas procesu, bet, ja diena plānojas nesteidzīga, ar meistaru gādību un palīdzību pašiem kaut ko izveidot. Meistari jūsu darinājumu pēc tam izžāvēs, apdedzinās ceplī un nosūtīs uz jūsu norādīto adresi kā piemiņu par „Vaidava Ceramics” apmeklējumu.

Dzīvesprieka akadēmija „Nu, liela muiža!”

Saimniecības
Saimniecības
Vaidavas pagasts

Nekad neesat redzējuši, kā top ozolkoka mucas? Nu, liela muiža! Šī ir īstā vieta noskaidrot, kā to darīja pirms 100 un vairāk gadiem. Kad kļuvis skaidrs, kā top muciņa, turpiniet ceļu uz Valmiermuižas alus darītavu, lai savām acīm skatītu, kā brūvējams miestiņš, kuru liet iekš to muciņ.

„Vīnkalnu” brīvdabas picērija

Saimniecības
Saimniecības
Kauguru pagasts, Beverīnas novads

Vasaras picērija sniedz iespēju pabūt skaistā un latviskā lauku sētā, kur var  aktīvi atpūsties un piedalīties īstas itāļu picas cepšanā. Lieliska vieta, kurp doties, kad nobaudīts Valmiermuižas alus, jo, kā zināms, alus vairo apetīti. Un „Vīnkalni” atrodas vien nepilnu 20 minūšu brauciena attālumā no alus darītavas.

Zemnieku saimniecība „Adzelvieši”

Saimniecības
Saimniecības
Burtnieku pagasts

Ja Valmiermuižas apciemojumu papildināsiet ar „Adzelviešu” mājas apmeklējumu, diena izvērtīsies varen garda. Senā viensēta atrodas vien 20 minūšu braucienā no alus darītavas. Te aplūkojami dažādu laiku darbarīki, kā arī atklājami kaņepju audzēšanas noslēpumi.

Valmieras drāmas teātris

Kultūra
Kultūra
Valmiera

Ciemošanos mūspusē noteikti iesakām apvienot ar Valmieras drāmas teātra apmeklējumu. Teātra repertuāra pamatā ir mūsdienīgs skatījums uz ārvalstu un latviešu klasiku, kā arī oriģināldramaturģija.