Valmiermuižas iesala dzēriens „Zelta zirgs”

Tumīgais un gardais iesala dzēriens ir īsteni latvisks spēka avots. Tajā rodamie dabīgie B grupas vitamīni uzsūcas labāk nekā mākslīgie, padarot „Zelta zirgu” par veselīgu dažādu sporta dzērienu aizstājēju. Iesala dzēriens nesatur nedz krāsvielas, nedz citus mākslīgus brīnumus. Tā sastāvā ir tikai iesala graudu cukuri, tāpēc tas ātri atjauno iztērētos spēkus un piešķir jaunu sparu ikdienas gaitās.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele
0,5l stikla pudele

Īpašības

SASTĀVDAĻAS iesals, apiņi, ūdens, raugs
ENERĢĒTISKĀ VĒRTĪBA 295 kJ/68 kcal/110 ml
OGĻHIDRĀTI 15 g/100 ml
CUKURI 6 g/100 ml
IESALA GĀDĀTĀJI LPKS Latraps
TĒJKAROTES CUKURA PUDELĒ 4,5
PASNIEGŠANAS TEMP. +5 °C (no ledusskapja)

Vēsture

Vēsture</

Sagaidot izcilā dzejnieka un dramaturga Raiņa 150. dzimšanas dienu, filmu studija „Rija” 2014. gadā izveidoja pilnmetrāžas pasaku filmu „Zelta zirgs”, kas labi zināmo varoņu piedzīvojumus iezīmē jaunās krāsās. Par godu filmas pirmizrādei mūsu alus darītava sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes studentiem Dr. Lolitas Neimanes vadībā radīja iesala dzērienu „Zelta zirgs”. 2016. gada nogalē iecienītais dzēriens ieguva jaunu, mūsdienīgu tēlu.

Darīšana

Darīšana

Iesala dzēriena darīšana notiek gluži kā alum – sākam ar misas vārīšanu. Tomēr atšķirībā no alus iesala dzērienu raudzē vien diennakti, lai noapaļotu garšas nianses. „Zelta zirgam” nepievieno aromatizētājus, citronskābi, askorbīnskābi, cukuru vai mākslīgos saldinātājus, tā sastāvā ir tikai dabīgi iesala graudu cukuri. Alus darītavas saime īpaši lepojas ar to, ka miežus audzējuši Latvijas zemnieki, savukārt iesalu sarūpējusi kooperatīvās sabiedrības „Latraps” iesalnīca Staļģenē.

Kur iegādāties?

E-tirgotava