„Wild East” gaišais alus

Alc.5,2% tilp.

Veltījums režisora Matīsa Kažas filmai – „Wild East. Kur vedīs ceļš”. Dzidrs dzintara krāsas alus ar gaiši bēšu putu. Amerikas lāgeru tradīciju iedvesmotā brūvējuma smaržā nolasās garšaugu rūgtums, kurā pakāpeniski ieaužas arī viegli medains puķainums. Vārīšanā izmantotas piecas, bet aukstajā apiņošanā – trīs apiņu šķirnes, tāpēc no garšas buķetes kā pirmais mēlē trāpa viegli dzeramā alus ķērpīgais rūgtums. Pēcāk uzzibsnī pļavas ziedu toņi, bet sausajā pēcgaršā atkal dominē izteiksmīgi rūgtas notis.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Amber Lager
ALC. TILP. 5,2 %
KRĀSA / EBC 16 / dzintarkrāsas
BLĪVUMS / °P 13,3
RŪGTUMS / IBU 34
APIŅI ‘Willamette’, ‘Cascade’, ‘Crystal’, ‘Saphir’ (ASV), ‘Hallertauer Mittelfrüh’, ‘Tettnang Tettnanger’ (Vācija)
IESALS Gaišais eila, Minhenes un gaišais karameļu
ĪPAŠAIS Seši dažādi apiņi un aukstā apiņošana
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +6–7 °C
SADERĪBA Kopā ar sātīgu maltīti – te piestāvēs gan amerikānisks burgers, gan latviskas mednieku desiņas

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Ceļu pie skatītājiem uzsāk režisora Matīsa Kažas jaunā filma – „Wild East. Kur vedīs ceļš”. Tā ir pirmā vesterna žanrā uzņemtā lente latviešu kinematogrāfā. Sižeta pārgalvīgie pavērsieni pārceļojuši no mežonīgajiem rietumiem uz ne mazāk vētrainajām, bet ikvienam no mums krietni labāk pazīstamajām Latvijas ārēm. Par godu filmas pirmizrādei Valmiermuižas saimnieks ir radījis ar Amerikas apiņiem varonīgi pielādētu alu.

Brūvēšana

Brūvēšana

Dzidrs dzintara krāsas alus ar gaiši bēšu putu. Amerikas lāgeru tradīciju iedvesmotā brūvējuma smaržā nolasās garšaugu rūgtums, kurā pakāpeniski ieaužas arī viegli medains puķainums. Vārīšanā izmantotas piecas, bet aukstajā apiņošanā – trīs apiņu šķirnes, tāpēc no garšas buķetes kā pirmais mēlē trāpa viegli dzeramā alus ķērpīgais rūgtums. Pēcāk uzzibsnī pļavas ziedu toņi, bet sausajā pēcgaršā atkal dominē izteiksmīgi rūgtas notis.

Kur iegādāties?

E-tirgotava