Valmiermuižas etnomūzikas festivāla alus

Alc.5,4% tilp.

Jau ne pirmo gadu Valmiermuižas pils parkā pirms Saules kalendāra dižākajiem svētkiem skan lustīga tautas mūzika no tuvām un tālām zemēm, savu meistarību rāda dažādu amatu meistari – un Valmiermuižas saimnieks radoši brūvē daudzkrāsainu alu dziesmu un melodiju svinēšanai!

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Amber Lager
ALC. TILP. 5,4 %
KRĀSA / EBC 19 / dzidri zeltaina
BLĪVUMS / °P 14
RŪGTUMS / IBU 32
APIŅI ‘Cascade’ (ASV), ‘Hallertauer Mittelfrueh’ (Vācija), ‘Tettnanger’ (Vācija)
IESALS Gaišais eila, gaišais karameļu, Minhenes gaišais
ĪPAŠAIS Vecās un Jaunās pasaules apiņi
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5–6 °C
SADERĪBA Kopā ar dziesmām un dančiem. Kad piekūst balss un kājas, var piekost krēmīgas sviestmaizes un sātīgus siera salātus

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Jau ne pirmo gadu Valmiermuižas pils parkā pirms Saules kalendāra dižākajiem svētkiem skan lustīga tautas mūzika no tuvām un tālām zemēm, savu meistarību rāda dažādu amatu meistari – un Valmiermuižas saimnieks radoši brūvē daudzkrāsainu alu dziesmu un melodiju svinēšanai! Ja iegaršosies, ir vērts noglabāt kādu pudelīti arī Jāņiem… Valmiermuižas etnomūzikas festivāls norisināsies 17. un 18. jūnijā. Vairāk informācijas etnovalmiermuiza.lv.

Brūvēšana

Brūvēšana

Šis alus iecerēts kā mūsdienīga etnomūzika – saglabājot tradicionālos lāgera brūvēšanas paņēmienus, Valmiermuižas saimnieks ir licis lietā gan smalkus Vecās, gan spilgtus Jaunās pasaules apiņus. Dzidri zeltainajā alū ar balto putu cepuri daudzbalsīgo ziedu un saldu, tropisku augļu smaržu prelūdiju turpina pilnmutīga garšu simfonija, kuras svaigo sulīgumu noslēdz viegls, elegants rūgtums.

Kur iegādāties?

E-tirgotava