Valmieras vasaras teātra festivāla alus

Alc.4,5% tilp.

Šogad festivāla galvenā tēma ir brīvdomība, bet Aleksandra Brežes radītais vizuālais tēls ir iedvesmojis Valmiermuižu mēģinājumam pārmest garšu tiltu no Viduseiropas gaišo lāgeru tradīcijas uz mūsu aldaru redzējumu par modernu pilzenieti.

 

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Pilzenes
ALC. TILP. 4,5 %
KRĀSA / EBC EBC 11/ zeltaina
BLĪVUMS / °P 12 °P
RŪGTUMS / IBU BU 30
APIŅI ‘Northern Brewer’, ‘Hallertauer Mittelfrüh’, ‘ Spalt’, ‘Tettnanger’ (Vācija)
IESALS Pilzenes, Vīnes, Gaišais karameļu
ĪPAŠAIS Vasarīgi viegls un smaržpilns
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5–6 °C
SADERĪBA Baudāms kopā ar brīvdabu un brīvdomību. Pēc festivāla beigām kļūs par cienījamu garšas pavadījumu viegliem gaļas salātiem un zivju ēdieniem

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Valmieras vasaras teātra festivāla un Valmiermuižas alus darītavas sadarbība turpinās ne pirmo gadu. Ja teātra festivāla radošā komanda piedāvā alternatīvu skatījumu uz dzīvi, tad darītavas brūveri priecē ar spilgtu alu. Šogad festivāla galvenā tēma ir brīvdomība, bet Aleksandra Brežes radītais vizuālais tēls ir iedvesmojis Valmiermuižu mēģinājumam pārmest garšu tiltu no Viduseiropas gaišo lāgeru tradīcijas uz mūsu aldaru redzējumu par modernu pilzenieti.

Brūvēšana

Brūvēšana

Gaiši zeltainais alus uzsit glāzē baltu putu kupenu. Smaržas vilnī dižciltīgu aromātisko apiņu notis – siens, pļavas ziedi, garšaugu dobīte saulainā pievakarē. Kraukšķīgajā malkā ar iesala puķaino saldumu saspēlējas svaigi pļautas pļavas, garšaugu, citrusa miziņas un tabaku piesūkušās ādas nianses. Bagātajā pēcgaršā ieaužas arī viegla, spirdzinoša rūgtuma atblāzma.

Kur iegādāties?

E-tirgotava