Tutas svētku dzēriens – rabarberu zelteris

Bērnu dienu prieka sajūtu iedvesmoti, GARDU MUTI radījuši dzirkstošu bērnības garšu – Tutas svētku dzērienu greznā 0,7 l pudelē. Zeltera gatavošanā izmantota tikai Latvijas dārzos audzētu rabarberu sula un pilīte Latvijas meža dzērveņu sula. Papildināts ar 120 m dzīlēs iegūtu ūdeni no Valmiermuižas, burbuļiem un nedaudz cukura. Kā tīrai Latvijas garšai piedien, zelterī viss īsts un no Latvijas dabas nācis.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,7l stikla pudele

Īpašības

SULAS DAUDZUMS rabarberu sula (17 %), dzērveņu sula (3 %)
ENERĢĒTISKĀ VĒRTĪBA 132 kJ / 31 kcal / 100 ml
TAUKI 0,1 g / 100 ml
OGĻHIDRĀTI 7,5 g / 100 ml
tostarp cukuri 7,1 g / 100 ml
SĀLS 0,01 g / 100 ml (tikai dabīgā Na klātbūtnes rezultāts)
TIPS Vegāns
PASNIEGŠANAS TEMP. +5 °C (no ledusskapja)

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Tuta un viņas lapsiņa ir bērnu iemīļotas raidījuma varones, kuras aicina svinēt svētkus uz vienas garšas nots kopā ar GARDU MUTI Tutas svētku dzērienu. Burbuļmākoņu, bizbizmārīšu punktiņu un ņirbošu saules staru pavadīta, Tuta basām kājām pa siltu un irdenu zemi devās pēc sulīgiem rabarberiem. Naski iemērca cukura dozē sārti sīvo kātu un laimē aizmiedza acis.

Brūvēšana

Brūvēšana

Šo bērnu dienu prieka sajūtu iedvesmoti, GARDU MUTI radījuši dzirkstošu bērnības garšu – Tutas svētku dzērienu greznā 0,7 l pudelē. Zeltera gatavošanā izmantota tikai Latvijas dārzos audzētu rabarberu sula un pilīte Latvijas meža dzērveņu sula. Papildināts ar 120 m dzīlēs iegūtu ūdeni no Valmiermuižas, burbuļiem un nedaudz cukura. Kā tīrai Latvijas garšai piedien, zelterī viss īsts un no Latvijas dabas nācis.

Kur iegādāties?

E-tirgotava