Valmiermuižas tumšais dubultboks „Balle”

Alc.6,8% tilp.

Balles vienmēr ir bijušas – un būs. Arī mūsu vecāku jaunībā cilvēki priecājās, dejoja – un labprāt baudīja saldu un tumšu alu. Šo laiku noskaņu Valmiermuižā esam mēģinājuši atdzīvināt ar piecu iesalu un triju apiņu ansambli.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Tumšais dubultboks
ALC. TILP. 6,8 %
KRĀSA / EBC 136,2/dziļa dzintara krāsa
BLĪVUMS / °P 20
RŪGTUMS / IBU 19,1
APIŅI ‘Hallertauer Magnum’, ‘Hallertauer Tradition’, ‘Tettnager’
IESALS Vīnes, gaišais karameļu, divu veidu grauzdētie un melanoidīna
ĪPAŠAIS Vēl tumīgāks, vēl pilnmutīgāks, vēl saldāks, vēl izteiksmīgāks
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +13 - 16 °C
SADERĪBA Baudāms kopā ar kūpinājumiem vai grilētu gaļu. Piestāvēs riekstainiem sieriem un arī maigi auglīgiem desertiem.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

</

Balles vienmēr ir bijušas – un būs. Arī mūsu vecāku jaunībā cilvēki priecājās, dejoja – un labprāt baudīja saldu un tumšu alu. 70. un 80. gados ballēs skanēja „Mikrofona” aptaujās un „TV Varavīksnē” dzirdētais, jaunatne pirka magnetofonus un pārrakstīja jūrnieku atvestās plates magnētiskajās lentēs. Šo laiku noskaņu Valmiermuižā esam mēģinājuši atdzīvināt ar piecu iesalu un triju apiņu ansambli.

Dziļas dzintara krāsas brūvējums ar gaiši zeltainu putu. Smaržu buķetē izteiksmīgs, ar karameļu krēmu pildīta biskvīta pamats, ko iekrāso zāļaini augļainas apiņu notis. Pilmutīgajā alū var sagaršot karameles un īrisa saldumu ar svaigi pļauta siena, vasaras pilnbrieda skartu, mazliet apvītušu ziedu un tik tikko jaušamu citrusa piesitienu. Smalks, samtains, apaļš malks ar pussausu pēcgaršu.

Kur iegādāties?

E-tirgotava