Kokmuiža tests Nr. 37 bezalkoholiskais auzu stauts

Ceļu uz cienītāju sirdīm uzsāk bezalkoholiskā auzu stauta tests – eleganta, tumša un pilnmutīga variācija par Britu salu klasiku. Tas brūvēts ar bagātīgu sešu iesalu portfeli, auzu pārslām – un klasiskiem angļu apiņiem.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Bezalkoholisks auzu stauts
STIPRUMS Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC 280 / melna kafijas
RŪGTUMS / IBU 29
APIŅI ‘Goldings’
IESALS Gaišā eila, šokolādes, karameļu aromāta, grauzdētais, cepumu un dīgstu
ĪPAŠAIS Pirmais Kokmuižas bezalkoholiskais tumšais alus
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +10–14 °C
SADERĪBA Baudāms svētku maltītes noslēgumā. Garšos kopā ar sātīgiem, grilā gatavotiem gaļas ēdieniem un bagātīgiem šokolādes desertiem.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

</

Pasaulē arvien lielāku popularitāti izpelnās bezalkoholiskais alus. Kokmuižas brūveri dienu no dienas buras pie kapara vārāmajiem katliem, lai dažādu stilu nereibinoši ali būtu pieejami arī Latvijā. Ceļu uz cienītāju sirdīm uzsāk bezalkoholiskā auzu stauta tests – eleganta, tumša un pilnmutīga variācija par Britu salu klasiku.

Kokmuižas auzu stauta tests brūvēts ar bagātīgu sešu iesalu portfeli, auzu pārslām – un klasiskiem angļu apiņiem. Melnais alus glāzē uzsit bēšīgas putas. Smaržā medainas kafijas pamatu papildina maigas vasaras pļavas notis. Zīdainajā malkā izteiksmīgo tumši grauzdētas kafijas rūgtenumu līdzsvaro salda, medaina karamele, bet pēcgaršā viegli baudāmajā alū nolasās elegants zāļaini piparotu apiņu piesitiens.

Kur iegādāties?

E-tirgotava