Kokmuižas „Tests Nr. 24”

Alc.4,8% tilp.

Šoreiz Kokmuižas aldari piedāvā amatalus baudītāju vērtēšanai sesijas IPA – eilu, par kura pārliecinošo buķeti rūpējas četri Amerikas apiņi. Dūmakains sulīgas dzintara krāsas alus. Cienījama ziloņkaula puta. Mierīgs, citrusīgi eksotisks aromāts, kurā jūtams arī biskvīta saldums, eila rauga ziedu nots un viegli ķērpīgs rūgtums. Malka priekšplānā auglīgs skābenums ar ābola un papaijas notīm, ko papildina rūgtums ar cigoriņa un skuju atblāzmu. Buķetē bagāts, bet ķermenī viegls, garam vakaram piemērots eils.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Session IPA
ALC. TILP. 4,8 %
KRĀSA / EBC 14 / dzintara
BLĪVUMS / °P 12
RŪGTUMS / IBU 50
APIŅI ‘Citra’, ‘Crystal’, ‘Amarillo’, ‘Centennial’ (ASV)
IESALS Gaišais karameļu un eila, biskvīta un karameļu aromāta
ĪPAŠAIS Viegls ar piesātinātu garšu
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5–7 °C
SADERĪBA Kopā ar labiem draugiem un visplašāko uzkodu klāstu

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Par apzīmētāja session ienākšanu alus pasaulē brūvēšanas vēstures zinātāji strīdas, tomēr skaidrs ir viens – šis vārds pie tradicionāliem un mazāk tradicionāliem alus stiliem nozīmē konkrētā stila aromāta un garšas paletes pilnkrāsainību – tikai vieglākā ķermenī. Šoreiz Kokmuižas aldari piedāvā amatalus baudītāju vērtēšanai sesijas IPA – eilu, par kura pārliecinošo buķeti rūpējas četri Amerikas apiņi.

Brūvēšana

Brūvēšana

Dūmakains sulīgas dzintara krāsas alus. Cienījama ziloņkaula puta. Mierīgs, citrusīgi eksotisks aromāts, kurā jūtams arī biskvīta saldums, eila rauga ziedu nots un viegli ķērpīgs rūgtums. Malka priekšplānā auglīgs skābenums ar ābola un papaijas notīm, ko papildina rūgtums ar cigoriņa un skuju atblāzmu. Buķetē bagāts, bet ķermenī viegls, garam vakaram piemērots eils.

Kur iegādāties?

E-tirgotava