Kokmuižas kviešu alus kokteilis ar rozā greipfrūtu „Saulgozis”

Alc.2,9% tilp.

Gaiši zeltains ar vieglu, kviešu brūvējumam raksturīgu vasaras rīta dūmaku. Alpu virsotņu baltuma puta. Aromātā niansēti karameles un iesala toņi ar dzirkstoši citrusīgu akcentu. Garšā sulīgs, saulē pagozējušamies rozā greipfrūta spirdzinājums ar tropiski rūgtensaldu pēcnoti. Viegls dzirkstoša kviešu alus un rozā greipfrūtu sulas karuselis!

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Kviešu alus kokteilis
ALC. TILP. 2,9 %
KRĀSA / EBC 8 / gaiši zeltaina
RŪGTUMS / IBU 7
APIŅI ‘Magnum’, ‘Hallertauer Mittelfrueh’ (Vācija)
IESALS Kviešu, gaišais karameļu, Pilzenes
ĪPAŠAIS Rozā greipfrūts
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +4–5 °C
SADERĪBA Kopā ar siltām vasaras dienām, viegliem salātiem, austrumnieciskiem vistas un zivs ēdieniem

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Pienākot vasarai, mūsu pilsētas pārtop nebeidzamā ballītē! No starojoša pēcpusdienas piknika parkā līdz gaisīgām dejām uz saulrieta sasildīta jumta, no nesteidzīgas pēdu sauļošanas pludmales smiltīs līdz romantiskiem piedzīvojumiem, par kuriem neuzzina pat labākie draugi… Koši atpūšoties, vienmēr atspirdzinās Kokmuižas „Saulgozis” – viegls dzirkstoša kviešu alus un rozā greipfrūtu sulas karuselis!

Brūvēšana

Brūvēšana

Gaiši zeltains ar vieglu, kviešu brūvējumam raksturīgu vasaras rīta dūmaku. Alpu virsotņu baltuma puta. Aromātā niansēti karameles un iesala toņi ar dzirkstoši citrusīgu akcentu. Garšā sulīgs, saulē pagozējušamies rozā greipfrūta spirdzinājums ar tropiski rūgtensaldu pēcnoti. Baudi labi atdzesētu – un „Saulgozis” padarīs vasaru vēl košāku!

Kur iegādāties?

E-tirgotava