Valmiermuižas „Rīgas porteris” ar ķiršiem

Alc.6,5% tilp.

Pilnmutīgā, samtainā garša piesaka sevi ar pumperniķeli, rumā mērcētām rozīnēm un riekstainu maigumu, ko papildina mierīgs ķirša pieskāriens.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Porteris
ALC. TILP. 6,5%
KRĀSA / EBC EBC 250/ šokolādes
BLĪVUMS / °P 20
RŪGTUMS / IBU 23
APIŅI ‘Nugget’, ‘Polaris’, ‘Tettnanger’ (Vācija)
IESALS Gaišais un tumšais karameļu , tumšais Minhenes un Pilzenes, divu veidu grauzdētie
ĪPAŠAIS Ķirši no Latvijas dārziem
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +12–14 °C
SADERĪBA Garša vispilnīgāk atklāsies baudot kopā ar šokolādes krēmu un citiem garšā bagātiem desertiem

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Jūgenda vijīgais smalkums un Baltijas portera samtainais aromāts savulaik satikās Rīgas daudzinātajās porternīcās, lai rosinātu sparīgu veiksmīgo veikalu apspriešanu un dziļdomīgas sarunas par laikmeta garu. Valmiermuižas mazā alus darītava piedāvā vēl vienu Rīgas uzplaukuma gadiem veltītu portera klasiku, šoreiz – ar Latvijas dārzos nogatavojušos ķiršu sulīgumu.

Brūvēšana

Brūvēšana

Vistumšākās šokolādes krāsas malks ar brūnu putu. Daudzslāņainajā smaržu buķetē saldas lauku rupjmaizes dziļums ar līdzsvarotām žāvētas plūmes un ļoti gatavu, sulas pierietējušu ķiršu notīm. Pilnmutīgā, samtainā garša piesaka sevi ar pumperniķeli, rumā mērcētām rozīnēm un riekstainu maigumu, ko papildina mierīgs ķirša pieskāriens. Pēcgaršā – viegli rūgtena kafija kopā ar sulīgu ogu niansi.

Baudīšana

Baudīšana

Baudāms +12–14 °C temperatūrā no Valmiermuižas portera glāzes vai nu kā dižestīvs pēc bagātas maltītes, vai kopā ar šokolādes krēmu un citiem garšā bagātiem desertiem.

Kur iegādāties?

E-tirgotava