Kokmuižas „Riga IFF” IPA

Alc.6,0% tilp.

2021. gada Rīgas starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) norisinās ar devīzi „Laiks ir vienmēr”. Festivāla kinematogrāfiskos pārsteigumus ar negaidītām garšām bagātina arī Kokmuižas alus. Šoreiz festivāls iedvesmojis darītavas meistarus radīt Rietumkrasta stila IPA. Garšā uz viegla iesala pamata būvējas izteiksmīgi auglīgs, citrusa miziņas ietonēts rūgtums. Ilga, spoži tropiska pēcgarša.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS India Pale Ale / IPA
ALC. TILP. 6,0 %
KRĀSA / EBC 16 / oranžīgi zeltaina
BLĪVUMS / °P 16
RŪGTUMS / IBU 34
APIŅI ‘Citra’, ‘Crystal’, ‘Amarillo’, ‘Simcoe’, ‘Mosaic’ (ASV), ‘Galaxy’ (Austrālija)
IESALS Pilzenes, sarkanais un gaišais karameļu
ĪPAŠAIS Veltījums Rīgas Starptautiskajam kino festivālam
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +6–7 °C
SADERĪBA Kopā ar visu, kam kraukšķīga garoziņa, lai tā būtu svaigi no krāsns izcelta neoreālistiska itāļu čabata ar sieru, forestgampiski grilēta garnele vai šausmu filmu fana cienīgs steiks

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

2021. gada Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) norisinās ar devīzi „Laiks ir vienmēr”. Kā beidzamajos gados ierasts, festivāla kinematogrāfiskos pārsteigumus ar negaidītām garšām bagātina arī Kokmuižas alus darītava. Šoreiz festivāls iedvesmojis darītavas meistarus radīt Rietumkrasta stila IPA. Ja Kalifornija ir slavena ar Holivudas grāvējiem, tad Oregona un Vašingtona ir starp galvenajiem apiņu selekcionēšanas un audzēšanas reģioniem pasaulē, kas ar savu veikumu īpaši iepriecina amatalus darītavas – un amatalus cienītājus.

Brūvēšana

Brūvēšana

Dūmakains, oranžīgi zeltains alus ar bēšīgu putu. Aromātiski Jaunās Pasaules apiņi izmantoti gan vārīšanā, gan aukstajā apiņošanā. Tāpēc smaržu buķetē visdažādāko tropu augļu kokteilis – vērīgākie baudītāji nolasīs ne tikai mandarīna, laima, apelsīna un greipfrūta notis, bet arī pasifloras, persika un aprikozes nianses. Garšā uz viegla iesala pamata būvējas izteiksmīgi auglīgs, citrusa miziņas ietonēts rūgtums. Ilga, spoži tropiska pēcgarša.

Kur iegādāties?

E-tirgotava