Kokmuižas toniks ar pienenes sakni

Lai cik tālu pasaulē garšu meklējumi aizvestu Valmiermuižas saimnieku, arī viseksotiskākajām receptēm viņš rauga pievienot kādu latvisku noti. Tā tapusi arī Kokmuižas tonika jaunā versija, kurā hinīna rūgtumam Latvijas vasaras ziedu krāsas piespēlē mūsu pašu pienene.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

Alc. tilp. Bezalkoholisks
Sastāvs Ūdens, pienenes saknes ekstrakts, skābuma regulētāji-citronskābe un ogļskābā gāze, dabīgi aromatizētāji ar hinīnu
Īpašais Pievienota arī mūsu pašu Latvijas ārstniecības pienene
Saderība Noderēs pie sātīgas maltītes, atspirdzinās karstā vasaras dienā un padarīs interesantāku ne vienu vien kokteili

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Lai cik tālu pasaulē garšu meklējumi aizvestu Valmiermuižas saimnieku, arī viseksotiskākajām receptēm viņš bieži raudzījis pievienot  kādu latvisku noti.

Tā tapusi arī Kokmuižas tonika jaunā versija, kurā hinīna rūgtumu papildina vēl rūgtākās  ārstniecības pienenes ekstrakts.

Darīšana

Darīšana

Zāļu sievas zina stāstīt, ka pienenes sakne atnes senču gudrību virs zemes – tāpēc, jo garāka sakne, jo vērtīgāka. Kokmuižas toniks ar pienenes sakni tapis Valmiermuižas alus darītavā. Ar cukuru saldinātais dziļurbuma akas ūdens papildināts ar augu ekstraktiem un kņudinošiem gāzes burbulīšiem, bet garšā hinīna skarbo rūgtumu ar Latvijas vasaras ziedu notīm iekrāso negaidīti krāsainā, bet ne mazāk rūgtā pienene.

Kur iegādāties?

E-tirgotava