Kokmuižas bezalkoholiskais kviešu-aveņu eils „Jaunaudze”

Pirmais malks uzrunā ar atsvaidzinošu un kraukšķīgu ogu skābumu. Tad var izgaršot iesala pilnmutīgumu, kuru krāsaināku padara zāļainas apiņu nianses. Pēcgaršā dominē viegls, līdzsvarots biskvīta saldums ar augļu kamertoni.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l Stikla pudele

Īpašības

Alus stils Bezalkoholisks kviešu-aveņu eils
Alc. tilp. Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC 19 / aveņsārts
BLĪVUMS / °P 8
RŪGTUMS / IBU 16
Apiņi 'Citra' (ASV) un 'Chinook' (ASV)
Iesals Pilzenes, gaišais karameļu un kviešu
Īpašais Latvijas avenes
Saderība Spirdzinās un tonizēs pēc skrējiena mežā, pēc volejbola pludmalē, pēc brauciena ar velosipēdu – un pēc visām citām aktīvās atpūtas nodarbēm

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Mēs ticam, ka bezalkoholiskajam alum ir jābūt – un tam ir jābūt labam! Iesals atjauno spēkus visiem aizrautīgajiem un kustīgajiem, bet izteiksmīgāks vai maigāks apiņu rūgtums – atspirdzina izslāpušos. „Jaunaudze” lieliski noderēs pēc aktīvās atpūtas, lai tas būtu pārgājiens, velobrauciens vai volejbola spēle pludmalē. Šo eilu novērtēs arī tie, kuri ikdienā pārvietojas ar velosipēdu, skrejriteni vai skrituļdēli. Tāpat turpinām izmēģināt vietējās izejvielas, tāpēc uz katru „Jaunaudzes” pudelīti esam pievienojuši krietnu sauju Latvijā lasītu aveņu.

Brūvēšana

Brūvēšana

Kā jau kārtīgā eilā, arī Kokmuižas „Jaunaudzē” trīs iesalus papildina divi ASV radīti apiņi. No citiem brūvējumiem to atšķirs pievienotās Latvijas avenes. Sārtais spirdzinājums glāzē uzputo ar sniegainu cepuri. Smaržā nolasās iesala saldums, kurā ieaužas arī auglīgas aveņu notis. Pirmais malks uzrunā ar atsvaidzinošu un kraukšķīgu ogu skābumu. Tad var izgaršot iesala pilnmutīgumu, kuru krāsaināku padara zāļainas apiņu nianses. Pēcgaršā dominē viegls, līdzsvarots biskvīta saldums ar augļu kamertoni.

Kur iegādāties?

E-tirgotava