Kokmuižas bezalkoholiskais sidrs „Jaunā strāva”

Bezalkoholisks, dūšīgi apiņots sidrs – Kokmuižas alus un Mūrbūdu sidra darītavu kopdarbs. Latvijas ābola sulīgais saldskābums pret ‘Sabro’ apiņu mandarīna, kokosrieksta un piparmētras notīm!

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

STILS Bezalkoholisks sidrs
ALC. TILP. Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC Zelta
APIŅI ‘Sabro’ (ASV)
ĪPAŠAIS Bezalkoholisks auksti apiņots sidrs
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5-8 C
SADERĪBA Piestāvēs ķirbju biezeņzupai, zilajam sieram un pankūkām ar zemeņu ievārījumu.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Ar divu alus darītavu kopbrūvējumiem vairs nepārsteigsi. Bet Kokmuižai, kas beidzamajos gados piešāvusi roku bezalkoholisku – un garšīgu eilu brūvēšanā, patīk pārsteigt. Tāpēc speram nākamo soli – un piedāvājam apiņotu bezalkoholisku sidru sadarbībā ar Mūrbūdu sidra darītavu, mūsu Vidzemes kaimiņiem no Igaunijas pierobežas. Latvijas ābolu saldskābums kopā ar pārgalvīgajiem ‘Sabro’ apiņiem. Jauns domu gājiens un jauna pieeja – sidrs ar alus raksturu “Jaunā strāva”!

Brūvēšana

Brūvēšana

Saules zeltains, bezalkoholisks sidrs. No glāzes uzvirmo Latvijas vasaras aromāts ar kraukšīgu, vēl mazliet negatavu ābolu, ar ko kaitējas mandarīna saldums un kokosrieksta krēmīgums. Pirmajā malkā priecīgi skābens ābols, kas liks pār mēli pārskriet spirdzinājuma skudriņām. Garšā drīz ieaužas arī persika, saldu citrusu un citu tropisko augļu notis. Buķeti papildina viegls ciedra mežainums un piparmētras pūkainais skāriens. Sulīgi dzerams sidrs ar alus raksturu!

Kur iegādāties?

E-tirgotava