Imperiālais Baltijas porteris prove Nr.1

Alc.7,6% tilp.

Ar imperiālā Baltijas portera pirmo provi dodamies jaunā, izaicinājumu pilnā ceļojumā, lai radītu vēl pilnmutīgāku, izteiksmīgāku izpausmi alus stilam, kas daudzina Baltijas vārdu visā pasaulē.

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Baltijas porteris
ALC. TILP. 7,6 %
KRĀSA / EBC 230/ melns
BLĪVUMS / °P 18
RŪGTUMS / IBU 29
APIŅI ‘Nugget’ (Hallertava, Vācija), ‘Polaris’ (Vācija), ‘Tettnanger’ (Tetnanga, Vācija)
IESALS Divu veidu grauzdētie, gaišais karameļu, tumšais karameļu un Pilzenes
ĪPAŠAIS Divu veidu grauzdētie iesali
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +14 °C
SADERĪBA Bagātas maltītes vainagojumā

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Alus goda vietā uz Latvijas svētku galdiem – tāds ir bijis Valmiermuižas saimnieka sapnis kopš darītavas izveides. Lai tas īstenotos, ne brīdi nerimstas darbs pie arvien jaunām, bagātām garšām – un alus baudīšanas kultūras kopšana. Ar imperiālā Baltijas portera pirmo provi dodamies jaunā, izaicinājumu pilnā ceļojumā, lai radītu vēl pilnmutīgāku, izteiksmīgāku izpausmi alus stilam, kas daudzina Baltijas vārdu visā pasaulē.

Brūvēšana

Brūvēšana

Savulaik, 19. gadsimta nogalē, Baltijas porteris kļuva par reģiona aldaru atbildi britu imperiālajam stautam. Glāzē līst gandrīz melns brūvējums ar krēmīgām putām. Smaržā salda kafijas īrisa un viegli dedzināta crème brûlée notis ar ingvera un piparmētras mājienu. Pilnmutīgajā malkā karameles saldums, grauzdēts valrieksts, kafijas rūgtums un lakrica, pēc brīža buķeti līdzsvaro žāvētu augļu nianse. Pēcgaršā tumšo, reibinošo saldumu iekrāso viegli zāļains rūgtums.

Kur iegādāties?

E-tirgotava