Gardu muti bio bērzu sula

Jau izsenis zināmas bērzu sulu labās un pat dziednieciskās īpašības, tāpēc „Gardu muti” garškopji ar lielu rūpību tās svaigas un neraudzētas pilda pudelēs, nepievienojot liekas garšas un aromātus, lai šo spēka dzērienu būtu iespējams baudīt vēl ilgi pēc pumpuru plaukšanas brīža. Un par prieku visiem, kuri izbauda brīdi, kad burbuļi lēkā uz mēles, sarūpēta arī viegli gāzēta sula, kas garšu padara vēl izteiktāktu un spirdzinošāku.

 

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

SULAS DAUDZUMS 100% bērzu sula
ENERĢĒTISKĀ VĒRTĪBA 11 kJ/3 kcal/100 ml
OGĻHIDRĀTI 0,7 g/100 ml
CUKURI 0,6 g/100 ml
SULAS GĀDĀTĀJI SIA „Birzī”
PASNIEGŠANAS TEMP. +5 °C (no ledusskapja)

Vēsture

Vēsture</

Bērzu birzs latviešiem vienmēr bijusi vieta, kur rast mieru, smelties zināšanas un iegūt sirdsskaidrību. Bērzs ir labsirdīgs koks, kas simbolizē dzīvību. Pavasarī, līdz ar bērzu sulām, daļu savas plaukstošās enerģijas tas dāsni dāvā arī mums. Tad nu vērtīgo bērza sulu mūsu garškopji pielēma pildīt pudelēs, lai šo dabas spēku būtu iespējams baudīt cauru gadu.

 

Darīšana

Darīšana

Bioloģisko bērzu sulu sarūpē  SIA „Birzī”, kuri ir īsteni aroda pratēji, izmeklējot brangākos un spēcīgākos kokus, sulas iegūšanai. Sulu pildām pudelēs, bet gāzēto garšu mīļotāju priekam tai pievienojam ogļskābo gāzi, kas garšu padara vēl izteiktāku un spirdzinošāku. Kā īsteni dabīgs produkts – bērzu sula var saturēt nogulsnes un nokrāsās kļūt nedaudz dūmakaina. Jāuzsver, ka arī pēc pildīšanas pudelēs bērzu sulās saglabājas organismam tik vērtīgās minerālvielas. Īpaši izceļams ir kālijs, kalcijs, magnijs.

Kur iegādāties?

E-tirgotava