Cidoniju - suņuburkšķu zelteris „Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”

Bioloģiski audzētajai cidonijai un gurķim pievienojies pavisam negaidīts augs – suņburkšķis. Tas tāpēc, ka šis „Gardu muti” brūvējums tapis par godu Latvijas simtgades vērienīgākajai animācijas filmai – „Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”, kuras pamatā ir Luīzes Pastores grāmata “Maskačkas stāsts”, par ko autore saņēmusi Latvijas Literatūras gada balvu. Filmas varoņu piedzīvojumi aizved mūs uz it kā tik tuvās, bet vienlaikus tālās Maskačkas ieliņām un pagalmiem, kuros lekni zeļ arī pa suņburkšķa ceram.

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

SULAS DAUDZUMS 10%
ENERĢĒTISKĀ VĒRTĪBA 132 kJ/31 kcal/100 ml
OGĻHIDRĀTI 7,1 g/100 ml
BIO CIDONIJU SULAS GĀDĀTĀJI SIA "Hortus"
PASNIEGŠANAS TEMP. +5 °C LĪDZ +7°C (no ledusskapja)

Vēsture

Vēsture</

Garškopju kustība Gardu muti  lolo un saglabā tīras Latvijas garšas, atgriežot bērnības atmiņās. Lai tie būtu vietējo meistaru labumu tirdziņi Valmiermuižā vai mūsu zemes briedinātu ogu zelteri, morsi un sukādes, kas tiek darītas ar lielu cieņu pret Latvijas mežu, dārzu un pļavu bagātībām

Darīšana

Darīšana

No Valmiermuižas akas smeltajā ūdenī saspēlējas enerģiskā cidonija, laiskais gurķis un noslēpumainais suņburkšķis līdz ar lāsīti anīsa, šķipsnu bioloģiskā cukura un dzirkstošiem ogļskābās gāzes burbulīšiem. Suņuburkšķis, kas īpaši audzēts garšaugu dārzos, piešķir zelterim maigu anīsa garšu un aromātu. Bioloģisko cidoniju sulu mums piegādā „Hortus” Salacgrīvā.

Kur iegādāties?

Karte