Gardu muti Latvijas zemeņu zelteris „Dziedošais Hugo”

Pirmais zelteris, kas radīts tieši gados jaunākiem garda spirdzinājuma cienītajiem. Kā jau ierasts, tā sastāvā nav nekā lieka un mākslīga. Tikai tīras un dabīgas izejvielas, lai zelteri bez bažām varētu izbaudīt allaž aktīvie animācijas filmu vērotāji.

Nopirkt tiešsaistē

 

 

 

 

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

SULAS DAUDZUMS 10 %
ENERĢĒTISKĀ VĒRTĪBA 135 kJ/32 kcal/100 ml
OGĻHIDRĀTI 7,8 g/100 ml
SASTĀVDAĻU GĀDĀTĀJI SIA Very Berry
TĒJKAROTES CUKURA PUDELĒ 3,8
PASNIEGŠANAS TEMP. +5 °C (no ledusskapja)
OGAS PUDELĒ 2 vidējas zemenes

Vēsture

Vēsture</

Uzzinot, ka top jauna animācijas filma: „Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi”, pie viena galda sasēda gan animācijas , gan garšu meistari un, protams, arī neatkarīgi eksperti – bērni, lūkojot atrast to garšu, kas piedienētu bezbailīgā Hugo piedzīvojumiem. Par piemērotāko tika atzīta karaliskā zemene, kas garšo gan lieliem, gan maziem un nu kalpo kā veldzējošs vēstījums „Rija” brīnišķīgajai animācijas īsfilmai.

Darīšana

Darīšana

Zeltera gatavošanā izmantota zemeņu sula no Latvijā audzētām zemenēm, piliens dzērveņu sulas, ūdens un cukurs. Ūdens iegūts no  Valmiermuižas dziļurbuma akas, bagātināts ar  ogļskābo gāzi, lai zelteris iegūtu arī dzirkstošo prieku.  Zemeņu un dzērveņu sula sagādāta no SIA „Verry Berry”, kas atrodas Gaujienas pagastā. Zelteris nesatur mākslīgus saldinātājus un aromatizētājus, bet var saturēt dabīgas nogulsnes.

Kur iegādāties?

E-tirgotava