Gardu muti liepziedu-upeņu vēstēja

Veltījums Valmieras 738. dzimšanas dienai!
Kāda maģija notiek, kad Latvijas BIO liepziedu tējas krūkā pievienojas dārza karaliene upene? Harmoniskā dejā griezdamās, tās rada īpaši baudāmu garšas savienojumu starp liepziedu samtaino rūgtumu un upeņu spirgto skābumu, ļaujot netraucēti izbaudīt maigi saldo Latvijas dārzu smaržu vasaras pilnbriedā.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

Bioloģisko liepziedu tēja 73 %
Upeņu sula 4,6 %
Enerģētiskā vērtība 94 kJ / 22 kcal / 100 ml
Ogļhidrāti 5,5 g (tostarp cukuri 5,4 g)
Sāls 0,002 g (tikai dabīgā Na klātbūtnes rezultāts)
Baudīšanas temperatūra +5–7 °C

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Kāda maģija notiek, kad Latvijas BIO liepziedu tējas krūkā pievienojas dārza karaliene upene? Harmoniskā dejā griezdamās, tās rada īpaši baudāmu garšas savienojumu starp liepziedu samtaino rūgtumu un upeņu spirgto skābumu, ļaujot netraucēti izbaudīt maigi saldo Latvijas dārzu smaržu vasaras pilnbriedā. Veltījums Valmieras 738. dzimšanas dienai!

Darīšana

Darīšana

Kā liepu ziedi, tā arī upenes no seniem laikiem tiek izmantotas tautas medicīnā – ar liepziediem ticis ārstēts klepus un bezmiegs, savukārt, upenes rūpējas par spēcīgu organismu, labu noskaņojumu un stipriem nerviem. Liepu ziedus un lapas salasījušas „3×9 zālītes” saimnieces Vecpiebalgā, upeņu sula nākusi no „Very Berry” Gaujienā, bet dzidrais ūdens iegūts Valmiermuižā.

Kur iegādāties?

E-tirgotava