Gardu muti Latvijas bio cidoniju sīrups

Kas gan tā bija par bērnu dienu prieka sajūtu, kad ar karotīti varēja pasmelties karamelīgo un sulīgi skābo sīrupu, kas vijās laukā no zeltainajām cidoniju šķēlītēm, bagātīgi pārbērtām ar cukura kupenām! Lūk, šīs saldās bērnības atmiņas esam iemiesojuši Latvijas bio cidoniju sīrupā.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

SULAS DAUDZUMS cidoniju sula (56 %)
ENERĢĒTISKĀ VĒRTĪBA 839 kJ / 198 kcal / 100 ml
OGĻHIDRĀTI 48,03 g / 100 ml
— tostarp cukuri 45,12 g / 100 ml
Tauki 0,11 g / 100 ml
Olbaltumvielas 0,12 g / 100 ml
— tostarp piesātinātās taukskābes 0,06 g / 100 ml
Sāls (tikai dabīgā Na klātbūtnes rezultāts 0,002 g / 100 ml
UZGLABĀŠANAS TEMP. no + 2 līdz + 8 °C
Pēc SIA Valmiermuižas alus pasūtījuma rada SIA Dabas auglis

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Latviešiem tas jau izsenis zināms – cidoniju augļos spēkvielu krietni vairāk, nekā importa augļos! Cidonijās ir daudz C vitamīna, kas stiprina organismu un atvaira vīrusus. Turklāt tās arī uzmundrina, uzlabo garastāvokli, mazina galvas sāpes, stiprina sirdi, aknas, kuņģi, kā arī uzlabo apetīti. Lai visus šos labumus lietā liktu, cidoniju sīrupu gardi baudīt kompānijā – vasarā ar dzidru ūdeni un ledus gabaliņiem, savukārt ziemā sildošos kokteiļos ar Latvijas pļavu tējām, augļu sulām un aromātiskām garšvielām.

Darīšana

Darīšana

Dzintarkrāsas sīrups pavisam tīrs, īsts, dabīgs un garšā bagātīgs! Cidoniju sula no bioloģiskajām cidonijām, kas sauli un zemes spēku smēlušās gleznainajā Vaidavā, SIA „Dabas auglis” aizgādībā. Lai cidoniju enerģisko skābenumu pieklusinātu, sulai garškopji piebēruši pa karotei cukura. Jo kas gan tas par sīrupu bez cukura, ne tā?

Kur iegādāties?

E-tirgotava