Gaišais alus „Sviests”

Alc.5,2% tilp.

Par godu etnofestivālam „Sviests” Valmiermuižā tapis krāšņs, bagātīgs alus, kam vārīšanā izmantoti pieci, bet aukstajā apiņošanā – trīs šķirņu apiņi. Vaniļas, citrusu un garšaugu sagriezto smaržu rotaļu papildina augļaina marakujas, bergamota un pļavas ziedu garša. Bagātā, pilnmutīgā alus sausajā pēcgaršā – izteiksmīgs, jaudīgs rūgtums.

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Amber Lager
ALC. TILP. 5,2 %
KRĀSA / EBC 16 / dzintarkrāsas
BLĪVUMS / °P 13,3
RŪGTUMS / IBU 34
APIŅI ‘Willamette’, ‘Cascade’, ‘Crystal’, ‘Hallertauer Mittelfrüh’, ‘Saphir’, ‘Tettnang Tettnanger’
IESALS Gaišais eila, Minhenes un gaišais karameļu
ĪPAŠAIS Seši dažādi apiņi un aukstā apiņošana
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +6–7 °C
SADERĪBA Ar visu, ko var pagatavot uz karstas uguns un papildināt ar Latvijas laukos sarūpētiem dārzeņiem un zaļumiem. Lieliski veldzēs danču starplaikos!

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Ne pirmo gadu Valmiermuižas parkā norisinās etnomūzikas un amatniecības festivāls „Sviests”. Šoreiz tas veltīts ļaudīm, kas jaudā – jaudā gan celt, gan nest, gan lustīgi uzdancot. Tradicionālo tirdziņu papildinās amatnieku darbnīcas, kurās kulsim un kalsim, mīcīsim un audīsim. Vareno programmu kuplinās muzikanti no Itālijas, Ukrainas un pašu mājām, kā arī Eiropas folka orķestris.
Vakara vainagojumā – varena uguns skulptūra!

Brūvēšana

Brūvēšana

Par godu etnofestivālam „Sviests” Valmiermuižā tapis krāšņs, bagātīgs alus, kam vārīšanā izmantoti pieci, bet aukstajā apiņošanā – trīs šķirņu apiņi. Dzintara krāsas alus līst glāzē ar dūšīgu ziloņkaula krāsas putu. Vaniļas, citrusu un garšaugu sagriezto smaržu rotaļu papildina augļaina marakujas, bergamota un pļavas ziedu garša. Bagātā, pilnmutīgā alus sausajā pēcgaršā – izteiksmīgs, jaudīgs rūgtums.

Kur iegādāties?

E-tirgotava