Valmiermuižas „Frišs”, gaišā alus kokteilis prove No. 2 ar avenēm un kumelīti

Alc.2,6% tilp.

Piedāvājam nogaršot iesārtu, viegli dzirkstošu spirdzinājumu, kura smaržā sevi piesaka smalkmaizīšu ceptuves garainis, ogas saldskābums un kumelītes nots. Garšā iezīmējas smalks avenīgums, ko papildina mafina saldums un zāļu tējas nianses.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Gaišā alus kokteilis
ALC. TILP. 2,6%
KRĀSA / EBC 9,32 / iesārta dzintara
RŪGTUMS / IBU 10,2
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5 °C
SADERĪBA Lieliski papildinās svētku maltītes. Piestāvēs vasarīgiem salātiem un viegliem, krēmīgiem desertiem.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Vasarīgi smalkam spirdzinājumam vienmēr atradīsies vieta uz svētku galda. Visspilgtāk sulīgumu novērtējam gadalaikā, kad, izejot dārzā vai aizklīstot mežā, saules pielietu ogu no krūma vairs nenoplūksi, tāpēc Valmiermuižas mazajā darītavā turpinām dažādot mūsu piedāvājumu un slīpēt jaunu aveņu un kumelīšu  „Friša” recepti, ko, ceram, novērtēs dabisku garšu cienītāji.

Brūvēšana

Brūvēšana

Kā jau ierasts gaišajam „Frišam”, receptes stūrakmens ir iecienītais Valmiermuižas gaišais alus. Vieglāku to padara mūsu akas ūdens, papildināts ar Latvijas avenēm un kumelīti. Piedāvājam nogaršot iesārtu, viegli dzirkstošu spirdzinājumu, kura smaržā sevi piesaka smalkmaizīšu ceptuves garainis, ogas saldskābums un kumelītes nots. Garšā iezīmējas smalks avenīgums, ko papildina mafina saldums un zāļu tējas nianses.

Kur iegādāties?

E-tirgotava