Valmiermuižas „Frišs”, gaišā alus kokteilis prove No. 3 ar avenēm un kumelīti

Alc.2,6% tilp.

Arī jaunās „Friša” proves pamatā – daudzinātais Valmiermuižas gaišais alus. Iesārti dzintarainais spirdzinājums glāzē uzsit viegli durstīgu ogu, vecmammas lasītu zālīšu un svaigi ceptu kanēļmaizīšu smaržu buķeti.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Gaišā alus kokteilis
ALC. TILP. 2,6
KRĀSA / EBC 10,9 / iesārta dzintara
RŪGTUMS / IBU 10,2
ĪPAŠAIS Spirdzinošs aveņu skābenums
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5 °C
SADERĪBA Baudāms gan viens pats kā dabisks spirdzinājums, gan kopā ar viegliem salātiem vai gaisīgiem saldajiem ēdieniem.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

</

Valmiermuižā turpinās vasarīga – un dabiska – spirdzinājuma receptes meklējumi, lai cauru gadu ikvienam būtu iespēja pie svētku galda pacelt saules siltuma un meža smaržu pielietas glāzes. Trešajai aveņu un kumelīšu „Friša” provei esam pievienojuši mazliet vairāk kumelīšu ekstrakta. Tā būs arī par kripatiņu skābenāka, kraukšķīgāka par abām iepriekšējām provēm.

Arī jaunās „Friša” proves pamatā – daudzinātais Valmiermuižas gaišais alus. Iesārti dzintarainais spirdzinājums glāzē uzsit viegli durstīgu ogu, vecmammas lasītu zālīšu un svaigi ceptu kanēļmaizīšu smaržu buķeti. Garšā iesala maizīgais saldums līdzsvaroti sadzīvo ar avenes un kumelītes raksturīgajām notīm, bet malka izskaņā par sevi tik tikko jaušami atgādina dižciltīgo apiņu zāļainais rūgtums.

Kur iegādāties?

E-tirgotava