Valmiermuižas „Frišs”, gaišā alus kokteilis ar avenēm un kumelīti

Alc.2,8% tilp.

Šai „Friša” provei par iedvesmu kalpojusi Latvijas mežu avene un kumelīte – kā arī daudzinātā Valmiermuižas gaišā alus maigais pieskāriens.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Radler
ALC. TILP. 2,8
KRĀSA / EBC EBC 10 /salmu
RŪGTUMS / IBU 13
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5 °C
SADERĪBA Greznos jebkuru svētku galdu, īpaši labi papildinot vieglus, veģetārus salātus un gaisīgas jogurta kūkas

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Jau ne pirmo gadu Valmiermuižas spirdzinošie „Friši” ar savām vasarīgajām garšām palīdz mums svinēt dzīvi. No seno muižu dārziem aizlienētais plūškoks un Latvijas mežos sagādātās brūklenes ar vīgriezi iedvesmoja pirmos divus „Frišus” – ar gaišo un tumšo alu. Tagad darītavas saimnieks piedāvā jaunu „Friša” provi, kam par iedvesmu kalpojusi Latvijas mežu avene un kumelīte – kā arī daudzinātā Valmiermuižas gaišā alus maigais pieskāriens.

Brūvēšana

Brūvēšana

Viegla, rotaļīga salmu krāsa. Smalka burbulīšu rotaļa. Smaržā maigo biskvītu un saules pielieto aveni iekrāso pļavas ziedu tējas garainis. Garšas buķetes pamatā – gaišā alus sviesta cepuma nots, ko papildina Latvijā augušu aveņu saldskābais spirdzinājums un ziedošas kumelītes zāļainais pieskāriens. Malka izskaņā – neuzkrītošs atgādinājums par harmonisku/līdzsvarotu apiņu rūgtumu.

Baudīšana

Baudīšana

Baudāms no Valmiermuižas klasiskās alus glāzes vienmēr, kad piezogas slāpes. Greznos jebkuru svētku galdu, īpaši labi papildinot vieglus, veģetārus salātus un gaisīgas jogurta kūkas.

Kur iegādāties?

E-tirgotava