Valmiermuižas gadskārtu alus Ziemas svētki

Alc.6% tilp.

Valmiermuižas saimnieks turpina rūpēties, lai gadskārtu mielastu reizēs uz bagātīgi klātajiem galdiem goda vietā stāvētu izmeklēts, pilnmutīgs alus.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Tumšais alus
ALC. TILP. 6%
KRĀSA / EBC 139 / piesātināti tumšbrūns
BLĪVUMS / °P 18,5
RŪGTUMS / IBU 26
APIŅI ‘Northern Brewer’ (Vācija), ‘Hallertauer Tradition’ (Vācija), ‘Spalt’ (Vācija)
IESALS Tumšais un karameļu Minhenes, Pilzenes un divu veidu gaišie karameļu.
ĪPAŠAIS Vēl tumšāks, vēl tumīgāks, vēl pilnmutīgāks tumšais alus
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +10–12 ℃
SADERĪBA Baudāms kopā ar izteiksmīgiem, nogatavinātiem sieriem vai garšā bagātiem medījuma ēdieniem, kas pārlieti ar biezi novārītu žāvētu augļu mērci.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Valmiermuižas saimnieks turpina rūpēties, lai gadskārtu mielastu reizēs uz bagātīgi klātajiem galdiem goda vietā stāvētu izmeklēts, pilnmutīgs alus. Šoreiz – tradicionāls, bagātīgi iesalots tumšais lāgers. To izvēlējāmies iesalainā apaļuma dēļ – lai alus labi saderētos ar zirņiem, plāceņiem un citiem latviešu virtuves gardumiem, ko ceļam galdā Ziemassvētkos, simbolizējot Saules apaļo ritējumu laika lokos.

Brūvēšana

Brūvēšana

Piecu iesalu un treju apiņu brūvējums svētku glāzē līst piesātināti tumšbrūns, uzsitot blīvu bēškrāsas putu. Iesalainajā smaržā nolasās sakusušas karameles viegli rūgtenais saldums un žāvētu augļu pieskāriens, savukārt garšu raksturo krēmīga riekstu īrisa un saldas karameles pilnmutīgā saspēle, kas izskan ar tik tikko jaušamu apiņu pieskārienu līdzsvarotai pēcgaršai.

Kur iegādāties?

E-tirgotava