Kokmuižas bezalkoholiskais APA „Dubultspēle”

Pirmajā malkā – pilnmutīgs iesala pamats, kurā jaušas melones un vieglas laima notis. Mirkli vēlāk pievienojas izteiksmīgs rūgtums, kas saspēlējas ar saldām eksotisku augļu niansēm pēcgaršā.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

Alus stils Bezalkoholisks APA
Alc. tilp. Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC 20 / tumši zeltaina
BLĪVUMS / °P 13
RŪGTUMS / IBU 40
Apiņi ‘Citra’ (ASV) un ‘Amarillo’ (ASV)
Iesals Minhenes, gaišā eila un gaišais karameļu
Īpašais Bezalkoholisks APA
Saderība Pilnmutīgais eils baudāms gan viens pats, gan kopā ar sātīgām picām un asiem Āzijas ēdieniem

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Bezalkoholiskais alus ar katru dienu kļūst arvien populārāks. Zinātāji spriež, ka dažu gadu laikā tā īpatsvars veikalu plauktos varētu sasniegt piekto daļu no kopējā alus apjoma. Tiesa, bezalkoholiskais bieži ir bijis sinonīms neizteiksmīgam, garlaicīgam. Tad nu Kokmuiža met cimdu stila pliekanajai pagātnei un piedāvā amata alus baudītājiem vairākus bezalkoholiskos alus ar raksturu. Šajā pudelītē jūsu uzmanībai – variācija par Amerikas gaišo eilu (APA).

Brūvēšana

Brūvēšana

Bezalkoholiskā eila pamatā ir trīs iesali – gaišā eila, Minhenes un gaišais karameļu. Tos papildina divi Amerikā radīti apiņi – ‘Citra’ un ‘Amarillo’. Glāzē līst dzidrs alus tumši zeltainā krāsā, uzsizdams ziloņkaula krāsas putu. Viegla, smalka karbonizācija. Smaržā – saldskābmaizes ar uzsvaru uz pirmā vārda, bet buķetē nolasās arī mango un ērkšķogas. Pirmajā malkā – pilnmutīgs iesala pamats, kurā jaušas melones un vieglas laima notis. Mirkli vēlāk pievienojas izteiksmīgs rūgtums, kas saspēlējas ar saldām eksotisku augļu niansēm pēcgaršā.

Kur iegādāties?

E-tirgotava