Kokmuižas „Celmlauzis”

Iesala saldo blīvumu un apiņu buķetes dziļums vilina arī reizēs, kad no alkohola jāatsakās vai to vienkārši nekārojas. Tomēr pat tie, kas alus reibinājumam teikuši „nē”, labprāt nobaudītu kādu iesalotas enerģijas malku ar miestiņa garšas spilgtākajām iezīmēm. Kokmuižā radītais bezalkoholiskais eils, kas garšas ziņā neatpaliek no reibinošajiem un lauž ne vien celmus, bet arī iesīkstējušus stereotipus par šāda stila alus neizteiksmīgo raksturu.

Pieejams

0,33l Stikla pudele

Īpašības

Alus stils Bezalkoholisks IPA
Stiprums Bezalkoholisks
BLĪVUMS / °P 11
RŪGTUMS / IBU 68
KRĀSA / EBC 37
Iesals Gaišais karameļu, sarkanais, melanoidīna un gaišais eila iesals
Apiņi Vārīšanā: 'Mosaic' (ASV) Aukstajā apiņošanā: 'Ariana' (ASV), 'Callista' (ASV), 'Mosaic' (ASV), 'Mandarina Bavaria' (Vācija)
Īpašais Nefiltrēts bezalkoholiskais IPA

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas alus karte

Vēsture

Vēsture</

Iesala saldais blīvums un apiņu buķetes dziļums vilina arī reizēs, kad no alkohola jāatsakās vai to vienkārši nekārojas. Tomēr pat tie, kuri alus reibinājumam teikuši „nē”, labprāt nobaudītu kādu iesalotas enerģijas malku ar miestiņa garšas spilgtākajām iezīmēm. Gan pie maltītes saspringtas darbadienas vidū, gan treniņa starplaikā jaunu duku dos Kokmuižā radītais bezalkoholiskais eils, kas garšas ziņā neatpaliek no reibinošajiem un lauž ne vien celmus, bet arī iesīkstējušus stereotipus par šāda stila alus neizteiksmīgo raksturu.

Brūvēšana

Brūvēšana

Bezalkoholiskā „Celmlauža” izejvielu saraksts – četri Vācijas iesali un četri apiņi (viens „amerikānis” vārīšanā un trīs „amerikāņi” līdz ar vienu „vācieti” aukstajā apiņošanā) – liek domāt par kārtīgu IPA paraugu. No reibinošajiem brālēniem to atšķir īpašs raugs, kas pārstrādā tikai parastos, ne iesala cukurus. Tādējādi alkohola īpatsvars saglabājas tuvu
nullei, bet aromāta un garšas buķete top jo bagātāka. Dūmakaini zeltainā, pilnmutīgā eila smaržā nolasās ziedu un melones notis, malkā var sagaršot ne vien iesala saldumu, bet arī greipfrūta rūgtumu. Pēcgaršā – līdzsvarota iesala un apiņu saspēle.

Kur iegādāties?

Karte