Kokmuižas bezalkoholiskais IPA „Celmlauzis”

Iesala saldo blīvumu un apiņu buķetes dziļums vilina arī reizēs, kad no alkohola jāatsakās vai to vienkārši nekārojas. Tomēr pat tie, kas alus reibinājumam teikuši „nē”, labprāt nobaudītu kādu iesalotas enerģijas malku ar miestiņa garšas spilgtākajām iezīmēm. Kokmuižā radītais bezalkoholiskais eils, kas garšas ziņā neatpaliek no reibinošajiem un lauž ne vien celmus, bet arī iesīkstējušus stereotipus par šāda stila alus neizteiksmīgo raksturu.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

Alus stils Bezalkoholisks IPA
Alc. tilp. Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC 37 / dūmakaini zeltains
BLĪVUMS / °P 11
RŪGTUMS / IBU 68
Apiņi Vārīšanā: ‘Mosaic’ (ASV); aukstajā apiņošanā: ‘Ariana’ (ASV), ‘Callista’ (ASV), ‘Mosaic’ (ASV), ‘Mandarina Bavaria’ (Vācija)
Iesals Gaišais karameļu, sarkanais, melanoidīna un gaišais eila
Īpašais Nefiltrēts bezalkoholiskais IPA
Saderība Vienlīdz labi garšos gan pie sātīgas maltītes, gan viens pats – īpaši, ja kārtīgi pastrādāts

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Iesala saldais blīvums un apiņu buķetes dziļums vilina arī reizēs, kad no alkohola jāatsakās vai to vienkārši nekārojas. Tomēr pat tie, kuri alus reibinājumam teikuši „nē”, labprāt nobaudītu kādu iesalotas enerģijas malku ar miestiņa garšas spilgtākajām iezīmēm. Gan pie maltītes saspringtas darbadienas vidū, gan treniņa starplaikā jaunu duku dos Kokmuižā radītais bezalkoholiskais eils, kas garšas ziņā neatpaliek no reibinošajiem un lauž ne vien celmus, bet arī iesīkstējušus stereotipus par šāda stila alus neizteiksmīgo raksturu.

Brūvēšana

Brūvēšana

Bezalkoholiskā „Celmlauža” izejvielu saraksts – četri Vācijas iesali un četri apiņi (viens „amerikānis” vārīšanā un trīs „amerikāņi” līdz ar vienu „vācieti” aukstajā apiņošanā) – liek domāt par kārtīgu IPA paraugu. No reibinošajiem brālēniem to atšķir īpašs raugs, kas pārstrādā tikai parastos, ne iesala cukurus. Tādējādi alkohola īpatsvars saglabājas tuvu nullei, bet aromāta un garšas buķete top jo bagātāka. Dūmakaini zeltainā, pilnmutīgā eila smaržā nolasās ziedu un melones notis, malkā var sagaršot ne vien iesala saldumu, bet arī greipfrūta rūgtumu. Pēcgaršā – līdzsvarota iesala un apiņu saspēle.

Kur iegādāties?

E-tirgotava