Valmiermuižas „Frišs”, tumšā alus kokteilis ar brūklenēm un vīgriezi

Alc.3,3% tilp.

Tumšajam brūvējumam, ko iekrāso rubīnsarkani toņi, piemīt maiga garša, kurā iesala saldo pilnmutīgumu rotaļīgāku padara saules pielietu brūkleņu raksturīgais skābums un vīgriezes negaidītais, nepieradinātais medainums. Pēcgaršā bagāto buķeti iekrāso arī tik tikko jaušama rūgtuma nots.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALSU STILS Radler
Alc. tilp. 3,3 %
SASTĀVDAĻAS Tumšais alus, Valmiermuižas akas ūdens, brūklene, vīgrieze
ĪPAŠAIS Latvijas mežu un pļavu iedvesmota garša
Baudīšanas temperatūra +5 °C
Saderība Lieliski garšos kopā ar laisku dienu pludmalē, jautrām svinībām zaļumos vai romantisku vakaru pie ugunskura

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Viegli brūvējumi noder gan vieglās, gan grūtās dienās. Vieglajās – lai saglabātu gaisīgās prieka dzirkstis pēc iespējas ilgāk, grūtajās – lai pēc dziļas nopūtas varētu atkal pasmaidīt. Laiks nav saudzējis savulaik Valmiermuižā būvēto lepno medību pili, tomēr teiksmas par šīspuses ļaužu viesmīlību nav zudušas, tāpēc, muižas vēstures un meža smaržu rosināts, Valmiermuižas darītavas saimnieks radījis jaunu tumšo „Frišu”, par pamatu ņemot Valmiermuižas tumšo alu, kam pievienots arī pašu gatavotais zelteris no brūklenēm un vīgriezes.

Brūvēšana

Brūvēšana

Tumšais „Frišs” glāzē atblāzmojas ar dižciltīga rubīna tumši sarkanajiem toņiem. Smaržā līdzsvaroti sadzīvo maizes notis, ko piešķir alus, ar zeltera ogainumu un puķu niansēm. Maigajā, patīkamajā garšā iesala saldo pilnmutīgumu rotaļīgāku padara saules pielietu brūkleņu raksturīgais skābums un vīgriezes negaidītais, nepieradinātais medainums. Pēcgaršā bagāto buķeti iekrāso arī tik tikko jaušama rūgtuma nots.

Kur iegādāties?

E-tirgotava