Kokmuižas „Tests Nr. 35” bezalkoholiskais DDH IPA

Kokmuiža vēlas pielikt plecu ikviena tiesībām izvēlēties alu, kas nereibina, tomēr garšo pēc alus, tāpēc mēs turpinām testēt dubulti auksti apiņota IPA receptes – un gaidām Latvijas baudītāju vērtējumu kārtējam testam.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Bezalkoholiskais IPA
KRĀSA / EBC EBC 42/ tumša dzintara
RŪGTUMS / IBU 53
BLĪVUMS / °P 11
APIŅI ‘Ariana’, ‘Callista’, ‘Mandarina Bavaria’, ‘Mosaic’
IESALS Gaišais eila, karameļu, sarkanais un melanoidīna
ĪPAŠAIS Četru iesalu un četru apiņu buķete
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +9–10 °C
STIPRUMS Bezalkoholiskais
SADERĪBA Baudāms gan viens pats kā pilnmutīgs spirdzinājums, gan kopā ar garšvielotiem, Āzijai raksturīgiem vistas vai veģetāriem ēdieniem.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Bezalkoholiskais alus turpina savu uzvaras gājienu – viss liecina, ka tā brūvēšanas apjomi tuvākajā laikā pasaulē augs par teju desmito daļu ik gadus. Kokmuiža vēlas pielikt plecu ikviena tiesībām izvēlēties alu, kas nereibina, tomēr garšo pēc alus, tāpēc mēs turpinām testēt dubulti auksti apiņota IPA receptes – un gaidām Latvijas baudītāju vērtējumu kārtējam testam.

Brūvēšana

Brūvēšana

Tumši dzintarainais alus glāzē uzsit vieglu, bēšīgu putu. Smaržā cits ar citu spēkojas aromātisko apiņu jaunā paaudze, trīs Vācijā un viens Amerikā selekcionētais apinis, darītavu katlos – un sausās apiņošanas „torpēdās” – nonākuši pēc 2010. gada. Virs putām virmo persiku pīrāga piesātinātā smarža, kurā nolasāma arī ērkšķogas un skuju atblāzma. Malkā greipfrūta rūgtumam piebalso dažādu ogu un augļu salūts, kuru pēcgaršā iekrāso sveķu ilgspēlējošā nots.

Kur iegādāties?

E-tirgotava