Valmiermuižas bezalkoholiskais alus prove Nr. 2

Mūsu meistari tiekušies šo gaišo, smaržīgo bezalkoholiskā alus provi padarīt vēl līdzsvarotāku, svētku maltītēm piedāvājot brūvējumu ar vieglāku apiņu rūgtumu un izteiksmīgāku eksotisko augļu klātbūtni.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Bezalkoholisks alus
STIPRUMS Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC 18,3/ dzidra medus
BLĪVUMS / °P 10
RŪGTUMS / IBU 40,3
APIŅI ‘Citra’, ‘Mosaic’ (ASV)
IESALS Gaišais karameļu, Vīnes un gaišais eila
ĪPAŠAIS Pilnmutīgs, iesalains, maigi apiņots bezalkoholiskais alus
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5-7 °C
SADERĪBA Baudāms kopā ar asākiem ēdieniem, kuros izmantots kanēlis, kurkuma vai čili pipari. Piestāvēs arī labai „ātrajai virtuvei” – piparotākam burgeram vai picai.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

</

Ceļā pie alus baudītājiem, kas meklē jaunu pieredzi, dodas Valmiermuižas bezalkoholiskā alus otrā prove. Mūsu meistari tiekušies šo gaišo, smaržīgo eilu padarīt vēl līdzsvarotāku, svētku maltītēm piedāvājot brūvējumu ar vieglāku apiņu rūgtumu un izteiksmīgāku eksotisko augļu klātbūtni.

Dzidrs liepziedu medus krāsas alus ar baltu putu cepuri. Smaržā maiga karameļu krēma pamats ar krāšņu tropisko augļu klātbūtni. Karalisko mango papildina samtains persiks, pasiflora, kā arī virkne skābenu citrusu – greipfrūts, laims, mandarīns. Pilnmutīgā eila malks piesaka gaisīgas iesala karameles saldumu, kurā ievijas tā pati sulīgā eksotisko augļu parāde.

Kur iegādāties?

E-tirgotava