Valmiermuižas bezalkoholiskais alus prove Nr. 1

Šis pilnmutīgais alus piedāvā cienījama miestiņa bagāto smaržu un garšu buķeti, tikai šoreiz – bez reibinājuma. Aicinām nobaudīt un novērtēt provi, kas paver jaunus apvāršņus Valmiermuižas darīto garšu klāstā!

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Bezalkoholiskais alus
STIPRUMS Bezalkoholisks
KRĀSA / EBC 15,2 / spoža dzintara
BLĪVUMS / °P 12
RŪGTUMS / IBU 39,8
APIŅI ‘Citra’, ‘Mosaic’ (ASV)
IESALS Gaišais karameļu, Vīnes un gaišais eila
ĪPAŠAIS Pirmā pilnmutigā bezalkoholiskā alus prove svētku galdam
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5-7 °C
SADERĪBA Baudāms kopā ar garšvielotiem ēdieniem – un plašu grilējumu, burgeru un picu klāstu.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

</

Ikviens svētku galds ir pelnījis visplašāko smalku ēdienu un gardu veldzējumu izvēli, tāpēc Valmiermuižas brūveri sarūpējuši pirmo bezalkoholiskā alus provi. Pilnmutīgais alus piedāvā cienījama miestiņa bagāto smaržu un garšu buķeti, tikai šoreiz – bez reibinājuma. Aicinām nobaudīt un novērtēt provi, kas paver jaunus apvāršņus Valmiermuižas darīto garšu klāstā!

Spožas dzintara krāsas alus ar baltu, mirdzošu putu. No glāzes uzvilnī viegls karameļu saldums, kurā ieaužas bagātīga tropu augļu buķete – te sasmaržosim gan citrusu, gan mango, gan persika notis. Garšā viegli baudāmo malku izceļ ne vien maigi zīdainais saldums, bet arī karaliska augļu groza daudzveidība, kur līdzās eksotisku gardumu spožajiem akordiem izbaudīsim arī melleni un ērkšķogu. Pēcgaršā – elegants, mierīgs saldums ar izteiksmīga augļainuma niansēm.

Kur iegādāties?

E-tirgotava