Valmiermuižas apiņotais alus, prove Nr. 8

Alc.4,6% tilp.

Tuvojas vasaras siltās dienas, tāpēc arī Valmiermuižas darītavas katlos un lāgerēšanas tvertnēs ziemas samtainos, sildošos un tumšos alus nomaina saulaināki brūvējumi, kam jāpiešķir īpaša garša svinībām brīvā dabā.

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Pilzenes
ALC. TILP. 4,6
KRĀSA / EBC 11,6/mirdzoši zeltains
BLĪVUMS / °P 12,1
RŪGTUMS / IBU 22,8
APIŅI ‘Northern Brewer’, ‘Hersbrucker Spät’, ‘Hallertauer Mittelfrüh (Hallertava, Vācija) ‘Tettnanger’ (Tetnanga, Vācija)
IESALS Gaišais karameļu, Vīnes un Pilzenes
ĪPAŠAIS Viegls, vasarīgs un aromātisks
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5–6 °C
SADERĪBA Baudāms kopā ar saules stariem un labu garastāvokli – gan viens pats, gan kopā ar viegliem salātiem un jūras veltēm.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

</

Tuvojas vasaras siltās dienas, tāpēc arī Valmiermuižas darītavas katlos un lāgerēšanas tvertnēs ziemas samtainos, sildošos un tumšos alus nomaina saulaināki brūvējumi, kam jāpiešķir īpaša garša svinībām brīvā dabā. Jaunās, nu jau astotās apiņotā alus proves smaržu un garšu vēsti stāstām ar klasiskiem iesaliem un Vācijā audzētu – tostarp, dižciltīgo – apiņu krāsām.

Mirdzoši zeltainais alus glāzē uzbur čaganas, baltas putas. Svaigajā smaržā karamelīgā iesala pamatu caurvij svaigi pļauta siena un tikko plūktu garšaugu nianses. Alus cienītāju garšas kārpiņas iepriecinās brūvējuma viegli baudāmais karameles saldums ar līdzsvaroti spirgtām pikantu garšaugu, tik tikko jaušamām citrusu un – pāri visam – vasaras pļavas notīm.

Kur iegādāties?

E-tirgotava