Valmiermuižais apiņotais prove Nr. 7

Alc.5,0% tilp.

Mirdzoši zeltains alus ar baltām putām. Pēc senas metodes uz īpašām akmens grīdām gatavotie klona iesali smaržā uzbur zemes, pļavas un lauku drupatmaizes notis.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,5l stikla pudele

Īpašības

ALUS STILS Pilzenes
ALC. TILP. 5,0%
KRĀSA / EBC 8,55/mirdzoši zeltains
BLĪVUMS / °P 12,5 °
RŪGTUMS / IBU 29,6
APIŅI ‘Northern Brewer’, ‘Polaris’, ‘Tettnanger Tettnang’ (Vācija)
IESALS Pilzenes un tumšā klona iesali no Bohēmijas miežiem, gaišais karameļu iesals
ĪPAŠAIS Ar senču paņēmienu uz klona grīdas diedzēts iesals
BAUDĪŠANAS TEMPERATŪRA +5–6 ℃
SADERĪBA Lieliski garšos gan viens pats labu draugu pulkā, gan kopā ar garšvielotiem vistas spārniņiem vai sojas mērcē, citronu sulā un ķiplokos marinētu steiku.

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

Valmiermuižas aldari šajā provē nolēmuši paraudzīties uz apiņotu lāgeru no citas puses, piedāvājot alus baudītājiem krietni bohēmiskāku (jeb čehiskāku) iesalu pamatu un netradicionālāku apiņu piešprici. Tomēr galvenais mērķis – izbrūvēt viegli dzeramu, bet vienlaikus izteiksmīgu, elegantu alu – palicis tas pats.

Brūvēšana

Brūvēšana

Mirdzoši zeltains alus ar baltām putām. Pēc senas metodes uz īpašām akmens grīdām gatavotie klona iesali smaržā uzbur zemes, pļavas un lauku drupatmaizes notis. Alus dzeras viegli – tā malkā smalks baudītājs sagaršos pilnmutīgas raupja maluma baltmaizes pamatu, ko tik tikko jaušami iekrāso citrusu notis, kā arī tāla piparmētras un eikalipta atblāzma. Pēcgaršā atsvaidzinoši sauss pļavas kraukšķīgums.

Kur iegādāties?

E-tirgotava