Valmiermuižas „Frišs”, tumšā alus kokteilis ar ķiršiem

Alc.3,3% tilp.

Atzinīgi novērtētajam gaišā alus kokteilim „Frišs” ar plūškoku nu blakus varam likt tumšā alus kokteili ar saldi skābenu, spirdzinošu ķiršu zelteri un drusciņu šokolādes saldumam.

Nopirkt tiešsaistē

Pieejams

0,33l Stikla pudele
0,5l Stikla pudele

Īpašības

Alus stils Shandy
ALC. TILP. 3,3 %
KRĀSA / EBC 42
Baudīšanas temperatūra +5 °C

KUR IEGĀDĀTIES?

Valmiermuižas e-tirgotava

Vēsture

Vēsture</

No 2014. gada jau iepazīts un atzinīgi novērtēts gaišā alus kokteilis „Frišs” ar plūškoku. Lūkojot pēc jaunām, pilnīgām garšas buķetēm, tapa divas proves tumšā alus kokteilim ar saldi skābenu, spirdzinošu ķiršu zelteri un drusciņu šokolādes saldumam. Nu meistariem īstā garša ir rokā, un mēs saldo un spirdzinošo gardumu tērpjam krāšņā etiķetē, lai tas cēli stāvētu blakus jau iecienītajai plūškoka garšai.

Brūvēšana

Brūvēšana

Kokteilis tiek gatavots no bagātīgā Valmiermuižas filtrēta tumšā alus un dabīga ķiršu zeltera proporcijā 6:5, papildinot ar mazumiņu šokolādes sīrupa rūgteni saldam baudījumam. Būtiski atminēties, ka Ķiršu zelteris darīts tepat – Valmiermuižas alus darītavā.

Baudīšana

Baudīšana

Tumšā alus kokteili pasniedz Valmiermuižas alus stikla glāzēs, atdzesētu līdz +5 °C temperatūrai. Var papildināt ar pāris gabaliņiem ledus, lai uzsvērtu vasaras spirdzinājumu. Iederēsies lustīgās svinībās, omulīgos vakaros un baudīšanai kopā ar smalkiem saldēdieniem.

Kur iegādāties?

E-tirgotava