Zaļāk un tikpat garšīgi

Valmiermuižā veltām vislielāko rūpību, lai izslīpētu mūsu brūvējumu garšas līdz pilnībai. Lai baudīšanas, aromāta un garšas nianses atklātos visspilgtāk arī brīvdabas pasākumos, esam radījuši atkārtoti lietojamu plastmasas glāzi, kas ieņem Valmiermuižas klasiskās glāzes formu!


Depozītglāzes radījām rūpēs par vidi, kas Valmiermuižā mums vienmēr bijis svarīgi. Daudzkārt lietojamā plastmasas glāze ir videi draudzīga glāze, jo aizvieto un tādējādi samazina vienreizējās plastmasas glāžu apjomu.

„Valmiermuižā vienmēr cenšamies radīt pilnmutīgas garšas, lai izpatiktu visprasīgākajiem alus baudītājiem. Esam radījuši īpašā dizaina Valmiermuižas klasisko alus glāzi, no kuras piedāvājam baudīt mūsu brūvējumus restorānos, tādējādi nodrošinot vispilnīgāko garšas un aromāta buķeti. To nodrošināt brīvdabas pasākumos bija izaicinājums, tamdēļ arī depozītglāze tika radīta tādā pat dizaina kā ir Valmiermuižas klasiskā tulpes formas glāze. Tādējādi tā ir gan labāka videi, gan arī garšai, salīdzinājumā ar vienreizējās lietošanas plastmasas glāzi,” saka Valmiermuižas alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis.

Pats nosaukums vēsta, ka lai pasākuma laikā varētu alu baudīt no šīs glāzes, būs jāiemaksā depozīts. Tas tādēļ, lai alus baudītājs glāzi tiešām atgrieztu, nevis tā nonāktu atkritumos. Depozīts nebūs liels, vien 3 eiro, kurus viesim dodoties prom atgriezīsim.

Depozītglāzes būs pieejamas visos brīvdabas pasākumos Valmiermuižā, kur citkārt tika izmantotas vienreizējās lietošanas plastmasas glāzes.