Viss smalkai līgošanai

Iepriecini svētkos draugus, paziņas un mīļus sadarbības partnerus ar Valmiermuižas brūvējumiem un latviskām dāvanām.

Līdz godiem, kur alus ir īpašā cieņā, vēl tikai nedaudz vairāk kā mēnesis, krodzinieki visās trīs mūsu tirgotavās – Valmiermuižā, Rīgā un Siguldā – atloka krekla piedurknes un ir gatavi sapakot dāvanas jūsu svētkiem.

Laicīgi piedomājot kā iepriecināt visus, kuri to ir pelnījuši, svētku sajūtu tik tiešām varēsiet sajust un izdzīvot rimtāk. Ar Valmiermuižas brūvējumiem – latviskāk un svinīgāk!

Valmiermuižas mazajā darītavā top varens alus latviskiem godiem. Latvietis ir nepiekāpīgs. Lai kādus svešus svētkus viņam mācītu svinēt, viņš vienmēr atgriežas pie savējiem. Līdzi Saules ritam dzīvo arī Valmiermuižā, gādājot, lai svētku galdā būtu brangs latviešu alus. Saulei un Mēnesim jau izsenis ir bijusi ļoti nozīmīga loma latviešu dzīves ritējumā. Lai godinātu ieražas un šos debesjuma valdniekus, mūsu gaišo un tumšo alu esam ietērpuši svētku drānās. Gaišais alus apzīmēts kā Saule, bet tumšais – kā Mēness.

Esam sarupējuši lielākus un mazākus ciemakukuļus, kastes un iepakojumus, kurus sakomplektēt var pēc sirds patikas, liekot tajos garšas, kuras jums visvairāk iet pie sirds.

Vienam vairāk smeķēs klona alus, kurā vārīto iesalu diedzē uz īpaša akmens grīdām, citam – tumšā alus kokteilis ar saldi skābenu, spirdzinošu ķiršu zelteri un drusciņu šokolādes saldumam Valmiermuižas FRIŠS.

Friša sešpakā sarindojušies pa trim gaišā un tumšā alus kokteiļiem.

Dāvanu iesaiņojumos liksim alkoholiskus vai bezalkaholiskus, medainākus vai rūgtākus brūvējumus. Tāpat var izvēlēties sev tīkamāko brūvējuma pudelītes izmēru – 0,5 vai 0,33l.

Smalku garšu cienītāji novērtēs dāvanā saņemtu degalu. Izsmalcinātās garšas varam pakot glītās dāvanu kārbās, lai līdz ar dzērienu pie dāvanas saņēmēja nonāktu arī smalkas glāzes tā baudīšanai.

Skaistās stikla krūkas lejamā alus cienītājiem kalpos arī kā Valmiermuižas garšu cienītāja karte. Nākot pildīt abās mūsu tirgotavās – Rīgā un Valmiermuižā, stikla krūkā lietajam alum piemērosim 5% atlaidi.

Jāņa bērniem un prātīgajiem dabas garšu mīļotājiem pakosim garškopju kustības Gardu muti izlolotos Latvijas tīro garšu zelterus, Mežmalu vēstēju un iesala dzērienu Zelta zirgs. Arī tie pieejami gan 0,5, gan 0,33l pudelītēs – ko vien sirds kāro!

Tiem, kam patīk eksperimentēt, izmēģināt ne tik ierastas garšas, Kokmuižas eilu darītavas meistari ļauj ielūkoties pasaules alus kartē – Kurakao salas apelsīns, kā arī aromātiskie Mosaic apiņi. Kokmuižas brūvējumus glīti pakosim kopā ar eilu baudīšanai īpaši piemērotu glāzi.

Tiem, kuri grib lustēties līdz rīta gaismai, noderēs Mate tējas dzēriens, kas uzmundrina prātu, un liks kājām dancot. Savukārt rūgtāku garšu cienītājiem patiks Kokmuižas kvass, ko zinātāji pielīdzina bezalkoholiskajam alum.

Valmiermuižas alus darītavas saime ir apņēmības pilna atvieglot svētku cienasta sarūpēšanu un pakot jūsu dāvanas ar latviskām garšām! Iespēju pārsteigt un iepriecināt ir varen daudz. Mēs ar prieku palīdzēsim!

Saziņai

Saziņai

Valmiermuižas alus tirgotava, RīgaA. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001+371 25473473
ValmiermuižaDzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads, LV-4219+371 20264269