Vasarnīcas saimnieces arī šogad aicina

Uz praktiski prātīgām nodarbībām,  kas ļaus radoši darboties gleznainā Vaidavas ezera krastā.

Jūnijā vasarnīca ar prieku vēra slēģus savai ceturtajau vasarai. Arī šogad atpūtnieki te varēs iegādāt spirdzinājumus un našķus, kas atpūtu padarīs jo garšīgāku. Turpināsies arī pērn iesāktās tradīcijas – praktiski prātīgās trešdienas, kas  ļaus radoši pavadīt laiku brīvā dabā.

Pirmo nodarbību 18.julijā (plkst 18.30) atklās Kristīne – Depše Brakša, kura savu pirmo pašas taisīto skrubīti uzjauca pirms 10 gadiem un joprojām tas ir viens no viņas mīļākajiem kosmētikas līdzekļiem. Kristīne sevi dēvē par ēterisko eļļu entuziasts, jauc, testē un izmēģina ekoloģiskas izejvielas, tāpēc šajā vakarā pašu spēkiem sataisīsim sauļošanās aizsargkrēmu (SPF 25 – 30), kas nekaitē ne veselībai, ne dabai. Recepte uz pašas ādas izmēģināta vai gadus četrus, sūdzību no Kristīnes puses neesot, varbūt saulīte reizi pa reizei uzmet lūpu, jo netiek klāt. Kristīne izstāstīs arī par dažādām ēteriskajām eļļiņām un iedvesmos dzīvota zaļāk un priecāties vairāk.

Pieteikšanās nodarbībai līdz 16.jūlijam, zvanot uz tālruni 28351991. Vietu skaits ierobežots.Dalības maksa 10 EUR.

Otrajā nodarbībā – 1.augustā  (plkst. 18.30), Vaidavā viss par un ap mandalu zīmēšanu. Uz mandalu var skatīties kā uz sakrālu shematisku attēlu, bet to var izmantot arī kā unikālu līdzekli sevis izzināšanai. Un tieši to šajā vakarā darīs Marta Kimonte – ierādot pamatus mandalas veidošanā un izskaidrojot, ko tad tevis radītā mandala tev mēģina pateikt. Mandalas radīšana ir mistisks process, tas dod patiesu prieku un piepilda ar enerģiju. Bieži vien nevar iedomāties, kāda izdosies mandala, jo tā rodas pakāpeniski un atklājas tikai procesa gaitā. Tās var ne tikai izkrāsot, bet arī uzzīmēt pašam, tādējādi pārnest savu iekšējo stāvokli uz papīra.

Iedvesmai https://www.instagram.com/makimandala/

Pieteikšanās nodarbībai līdz  30.jūlijam, zvanot uz tālruni 28351991. Vietu skaits ierobežots.Dalības maksa 10 EUR.

Ņemot vērā lielo interesi, ir plānota mandalu zīmēšanas papildinodarbība 1. augustā plkst. 14.30. Pieteikšanās tieši tāpat – līdz 30.jūlijam, zvanot uz tālruni 28351991.

Praktisko nodarbību sezonu noslēgsim 15.augustā (plkst. 18.30), kad viesos atbrauks talantīgā māksliniece Kristīne Zemļicka Brālēna /Kristīnes Instagram/, kas  ierādīs dažādas porcelāna trauku apgleznošanas tehnikas, lai nedaudz piemirstiem vai apnikušiem traukiem varētu iedot jaunu elpu. Ir vērts izpētīt sava trauku skapja krājumus, lūkojot pēc tā viena porcelāna traukiem, kuriem šajā vakarā tiks iedota jauna elpa.

Pieteikšanās nodarbībai līdz 13.augustam, zvanot uz tālruni 28351991. Vietu skaits ierobežots.Dalības maksa 10 EUR.

Vasarnīca slēģi un sezona tiks slēgta 25. augustā, kad še norisināsies iemīļotās „Dāmu štātes”, lai gan izpārdotu savu skapja saturu, gan iegādātu ko jaunu. Vakarā  ezera krastu un vasarnīcas pagalmu pieskandinās kāds īpašs muzikāls pārsteigums. Pieteikumus no andelmaņiem gaidīsim līdz 22.augustam, zvanot uz tālruni 28351991. 

VASARNĪCAS DARBA LAIKS | saulītes ietekmē | slēģi tiks atvērti tikai tajās dienās, kad būs patīkami atrasties pludmalē

JŪNIJĀ
Ceturtdien | 13.00 -20.00
Piektdien | 13.00-21.00
Sestdien un svētdien | 11.00 – 21.00

JŪLIJĀ UN AUGUSTĀ
No pirmdienas līdz ceturtdienai | 13.00 – 20.00
Piektdien | 11.00- 21.00
Sestdien un svētdien| 11.00 – 21.00

Visātrākais veids, lai sekotu līdz jaunumiem vasarnīcā –  kļūt par Draugu Facebook lapā!

Lai mums visiem kopā varena vasara!