Valmieras vasaras teātra festivāls

Valmiermuižas alus darītavu un Valmieras drāmas teātri vieno cieša draudzība. Jau no pašiem pirmsākumiem Valmiermuižā lielā cieņā ir kultūra un māksla.

Augusta sākumā dzīvojām vienā ritmā ar Valmieras vasaras teātra festivālu. Hanzas laukumā, kas pārvērtās par festivāla centru, Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā smalki rūpējās, lai baudīt festivāla sarūpēto neliedz izsalkums.

Lielāko izrāžu norises vietās par festivāla apmeklētāju labsajūtu rūpējās mūsu izbraukuma tirgotava, kurā varēja iegādāt Valmiermuižas alus virtuves našķus, kā arī Valmiermuižas alus darītavas brūvējumus un cita veida spirdzinājumus.

Jāatzīmē, ka viens no Valmieras vasaras teātra festivāla vērienīgākajiem darbiem – fantāzija par brīvību MUŠAS – risinājās Valmiermuižas senajā lopu laidarā.

Par godu Valmieras vasaras teātra festivālam esam sabrūvējuši veltījumu – gaišo eilu. Galveno lomu šajā brūvējumā spēlē raugs, kas arī piešķir tam tik īpašo – augļaino noti. Valmieras vasaras teātra festivālam veltītais brūvējums darīts limitētā daudzumā, iegādājams tirgotavā pie Valmiermuižas alus darītavas, Valmiermuižas vēstniecībās Rīgā un Siguldā.