Jauna kultūrtelpa Valmierā – Valmiermuižas teātra kafejnīca

Valmieras drāmas teātrī apmeklētājiem durvis vērusi Valmiermuižas teātra kafejnīca – jauna telpa ne vien mūsdienu Latvijas garšu baudīšanai, bet arī dažādām mūsdienu Latvijas laikmetīgās mākslas izpausmēm.

Tajā goda vieta ierādīta saimes galdam, kurā atdzimuši vēsturiskie Mežaparka estrādes dēļi un pie kura izcilu maltīti un kultūras programmu baudīt aicināti gan valmierieši, gan pilsētas viesi. Jaunās kultūrtelpas arhitekts ir Austris Mailītis.

 

Valmiermuižas teātra kafejnīca veidota kā daudzveidīga kultūras telpa, kurā iespējams baudīt ne vien izcilu latviskas garšas maltīti, bet arī dažādus kultūras un mākslas pasākumus. Kafejnīcā darbojas mākslas galerija, kur ir iespēja aplūkot latviešu mākslinieku darbu izstādes, notiek arī koncerti un pašmāju spēlfilmu un dokumentālo filmu kinoseansi, tikšanās ar filmu radošajām komandām.

Kafejnīcas ēdienkarte piedāvā aizraujošu garšas ceļojumu, kurā īpaša loma atvēlēta tieši desertiem. Tos no Latvijas dabas un zemes veltēm radījuši Valmiermuižas šefpavārs Uģis Veits un Valmiermuižas kūkmeistare Madara Puķe.

Valmiermuižas teātra kafejnīca gaida viesus katru dienu no plkst. 12.00 līdz 23.00, izņemot pirmdienas.

Kontaktinformācija

Valmiermuižas teātra kafejnīca
Valmiera, Lāčplēša iela 4
+371 25740886
teatrakafejnica@valmiermuiza.lv