Svētki ar Valmiermuižas garšām

Tuvojas tas brīdis, kad iepriecināt gribas vai visu pasauli, un mēs būsim ļoti priecīgi jums tajā palīdzēt.

Abās mūsu alus tirgotavās plaukti vai lūzt aiz garšu un sajūtu pārpilnības, lai svētkos iepriecinātu gan sadarbības partnerus, gan mīļos draugus un radiņus. Kombinēt dāvanas iespējams kārtu kārtām, liekot kopā dažādas garšas, glāzes un ar alu saderīgus našķus. Zinot vēlmes un iespējas, līdzēsim gan dāvanas izvēlē, gan iesaiņošanā.

Dažnedažādas alus garšas

Gaišas un tumšas, apiņotas un iesalainas. Vieglākas un kreptīgākas. Dzīvas, filtrētas un nefiltrētas.

Ziemas sezonai jo īpaši aktuāla ir iespēja sasildīties. Te talkā var nākt komplekts karstalus pagatavošanai: garšvielas, krūka baudīšanai un Valmiermuižas alus (tumšs vai kviešu). Un uz jautājumu – vai tad alu var dzert karstu? Atbilde ir var! Un tas makten labi garšo!

Garšas varam likt lielākās un mazākās pakās vai sainīšos. Saiņot kopā dažādas vai pakot pa vienai, kā vien jums labpatīkas.

Mīļuprāt pievienosim arī baudīšanai piemērotu glāzi vai kādu īpašu našķi.

Degalus un iesala liķieris

Laiks degalum (Valmiermuižā dedzinātajam alum), gluži kā smalkam vīnam nāk labumā. To dāvanā novērtēs smalku garšu cienītāji, lai liktu galdā vēl šogad, vai  glabātu kādam īpašākam notikumam. Savukārt kādu saldummīli var iepriecināt ar Valmiermuižas iesala liķieri. Izsmalcinātās garšas varam pakot glītās dāvanu kārbās, lai līdz ar dzērienu pie dāvanas saņēmēja nonāktu arī smalkas glāzes tā baudīšanai.

Bezalkoholiskie spirdzinājumi

Bērnu acis mirdzēs, ja dāvanu maisā atradīsies arī kāds no Gardu muti garškopju izlolotajiem īstu Latvijas garšu zelteriem.

Garšas var kombinēt kopā ar īpašām rotaļlietām (dziedošais Hugo) vai grāmatām (Skaitāmpanti, Mazā zemes ābece),  sukādēm un pat īslaicīgajiem tetovējumiem, kuri iepriecinās kā lielu, tā mazu.

Īsteni latvisks spēka avots atrodams arī iesala dzērienā Zelta Zirgs, kuru līdz ar spēka kumosu varam likt svētku kastē, lai jo īpaši iepriecinātu sportistus un jaunās/ topošās māmiņas, pateicoties B grupas vitamīniem, tas viņiem jo īpaši vērtīgs.

Izsmalcināti našķi

Valmiermuižas alus darītāji ilgi šķendējās, vērodami, kā krietnu alu samaitā ar visādām mākslīgām uzkodām, tamdēļ,  sadarbojoties ar alus virtuves pavāriem un apkaimes uzņēmējiem, radītas gardas un veselīgas uzkodas no pašu brūvētā alus un citām dabīgām sastāvdaļām.

Dāvanu vēstules

Mēs ticam, ka tikpat liels prieks, kā, saņemot dāvanu, slēpjas arī kopā sanākšanā un garšu piedzīvošanā, tamdēļ aicinām svētkus atzīmēt, ciemojoties mūsmājās vai iegādājot dāvanu vēstuli, kuru iespējams izmantot :

  • Alus virtuvē,  lai mazākā ( vai lielākā) kompānijā izbaudītu alus un ēdiena saderības stāstu.

  • Alus tirgotavā , lai iegādātu ne vien Valmiermuižas brūvējumus, bet arī vietējo amatnieku darinājumus un mājražotāju lolojumus.

  • Alus darītavā, lai pašu acīm pieredzētu, kā mēs te brūvējam dzīvu un nepasterizētu alu, un nobaudītu visu, kas mūspusē darīts.

Noteikti ziņojiet par jūsu vēlmēm un vajadzībām, jo iespēju pārsteigt ir varen daudz. Un mēs ar prieku jums palīdzēsim!

Lai gardi un brīnumu pilni svētki jūsmājās!

Saziņai

Saziņai

Valmiermuižas alus virtuveDzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads, LV-4219+371 28664424
Vēstniecība RīgāA. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001+371 25473473
ValmiermuižaDzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads, LV-4219+371 20264269