„Sudden Lights” Valmiermuižas teātra kafejnīcā

Iedvesmojošie „Sudden Lights” pērn bija īpašie viesi arī „Prāta Vētras” pastāvēšanas vēsturē apmeklētākajā koncertā Mežaparka estrādē.

17. maijā plkst. 21.00 „Sudden Lights” būs iespēja atkal kāpt uz Mežaparka estrādes dēļiem, kas pārtapuši Valmiermuižas teātra kafejnīcas mainīgajā saimes galdā. Biļetes uz koncertu Valmiermuižas teātra kafejnīcā var iegādāt iepriekš internetā, „Biļešu Paradīzes” un Valmieras drāmas teātra kasē, kā arī Valmiermuižas teātra kafejnīcā. Biļetes cena: 8 EUR.

Grupa „Sudden Lights” jau sevi pierādījusi uz dažādām gan mazākām, gan lielākām skatuvēm. 2017. gada septembrī tika izdots grupas debijas albums „Priekšpilsētas”, kas tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai „Zelta mikrofons” kategorijā „Labākā debija”. 2018. gada janvārī „Sudden Lights” piedalījās LTV šovā „Supernova” ar dziesmu „Just Fine”, iekļūstot finālā un izcīnot 2. vietu. Neizpalika arī radošais darbs studijā – kopā ar mūziķi un producentu Jāni Aišpuru tika ierakstīts jauns singls „Negribu piezemēties”, kas nonāca arī radio rotācijās un LR2 „Muzikālajā Bankā”.

Uz tikšanos 17. maijā plkst. 21.00!

Kontaktinformācija

Valmiermuižas teātra kafejnīca
Valmiera, Lāčplēša iela 4
+371 25740886
teatrakafejnica@valmiermuiza.lv