Pavasara saulgriežu svētku maltītes Valmiermuižā

Pavasara saulgriežos Valmiermuižas alus virtuvē aicinām uz brangu svētku mielastu – 18. martā klāsim svētku pusdienu galdu, savukārt 19. martā mūspusē Latvijas garšu vēlās brokastis.

Lielā diena jeb pavasara saulgrieži ir brīdis, kad diena kļūst garāka par nakti, daba mostas un ļaudis svin pavasari. Svinībās satiekas tuvi un tāli kaimiņi, lai vēlētu viens otram labu un ar tradīcijām, ar kopīgu mielošanos sagaidītu svētkus lustīgi.

Kā visos svētkos, arī šajos Valmiermuižas alus virtuvē neiztikt bez svētku mielasta.

  • 18. martā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Pavasara saulgriežu svētku pusdienas

Piedāvājumā pusdienu maltīte, kas nesteidzīgi gatavota no vietējo saimniecību labumiem pēc „slow food” vērtībām – labs, tīrs un taisnīgs. Galdā tiks celti gardi un sātīgi ēdieni pavasara saulgriežu noskaņās – olas, zaļumi, dārzeņi, plāceņi, dīgsti, zupa, pašu cepta alus maize, dažādu veidu salāti un mērces, gaļas ēdieni un citas latviskas garšas par godu svinībām.

Pusdienu piedāvājums 1 personai:
zupa – 5 EUR;
mazais šķīvis – 5 EUR;

lielais šķīvis – 7 EUR.

  • 19. martā no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas garšu vēlās brokastis

Piedāvājumā saimes galds ar siltiem brokastu ēdieniem, dažādu veidu salātiem un aukstām uzkodām, pašu cepta alus maize un saldēdienu piedāvājums. Degustācija Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem, garda Latvijas zāļu tēja un Valmiermuižas dziļurbuma ūdens. Valmiermuižas alus virtuves krodzinieki maltītei pieskaņos Valmiermuižā brūvētās garšas, kas priecēs gan lielus, gan mazus ciemiņus.

Latvijas garšu vēlās brokastis 1 personai:
pieaugušajiem – 15 EUR;
bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam – 7 EUR.

Rezervāciju pieteikšana: +371 28664424 vai alusvirtuve@valmiermuiza.lv.