Latvijas garšu vēlās brokastis

Septembra beigās Valmiermuižā un Rīgā atsākam laisku brīvdienu rītu brokastošanu.

Ik brīvdienas rītu nu varēsim atkal tikties spēcinošās brokastīs, kas ļaus ģimenei, draugiem un mīļotajiem izbaudīt kopā būšanu un nesteidzīgu maltīti. Tur galvenajā lomā būs šī brīža Latvijas mežu un dārzu veltes.

Lai sniegtu iespēju izbaudīt īstenu garšu saderības stāstu, kārtu kārtām klāsim brokastu galdu, kas balstīts šai sezonā rodamajās Latvijas garšās. Dabā sakņotu un radošumā lolotu – tādu mēs redzam mūsu Latvijas zemes garšu.

Brokastotāji varēs izvēlēties arī kādu no īpaši piemeklētajiem Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem vai „Gardu muti” spirdzinājumiem.

Latvijas garšu vēlās brokastis Valmiermuižā atsāksim 22. septembrī, kad mūspusē būs arī Miķeļdienas svinības un tirdziņš „Gardu muti”. Brokastis Valmiermuižas alus virtuvē ceļam galdā sestdienās un svētdienās, no plkst. 10.00 līdz 14.00. Savukārt Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā laisku brokastošanu katru otro svētdienu atsāksim 30. septembrī.

Uz gardu satikšanos!

Lai prieku nesagādātu raizes, jo neizdodas atrast brīvu galdiņu, aicinām galdiņu brokastīm pieteikt laicīgi, Valmiermuižas alus virtuves un Valmiermuižas alus vēstniecības Rīgā kontaktinformācija.