Latvijas garšu brokastis galvaspilsētā

Laisku brīvdienu rītu brokastošanu galvaspilsētā atsākam 30. septembrī!

Katru otro mēneša svētdienu aicinām uz vēlajām brokastīm Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā. Tās pielietas ar šī brīža Latvijas garšām un smaržām ļaus ne vien laiski izbaudīt svētdienas rītu galvaspilsētā, bet arī izjust alus un ēdiena saderības stāstu, jo ēdienam piemeklēts smalks brūvējums.

Alus virtuves pavāri brokastu kartē sarūpējuši trīs kārtas – uzkodu, pamata un saldo rikti. Brokastu ēdienkarte priecēs gan gaļas cienītājus, gan dārzeņu mīļotājus. Mūsu šefpavārs Uģis Veits un virtuves saime gādā, lai katrs ēdiens taptu no produktiem, kas mūsu zemē atrodami šobrīd, dodot iespēju izgaršot daļu Latvijas.

Izvēloties ēdienus, viesmīlis palīdzēs piemeklēt saderīgāko dzēriena garšu – pie mums brūvēto alu vai garškopju kustības „Gardu muti” izloloto zelteri, ļaujot izbaudīt īstenu garšu saderības stāstu.

Trīs Latvijas sezonālo garšu ēdieni un viens dzēriens (Valmiermuižas alus darītavas brūvējums vai „Gardu muti” spirdzinājums, vai kafija, vai tēja) maksās 14 EUR. Papildu izvēle no brokastu ēdienkartes 4 EUR. Brokastotājus gaidīsim no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00.

Galdiņu brokastīm aicinām pieteikt iepriekš. Uz gardu un laisku satikšanos svētdienās!

Saziņai

Saziņai

Valmiermuižas alus virtuve, RīgaA. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001+371 28656111