Kokmuižas toniks

Arī šogad, par godu nu jau 4. Kokmuižas svētkiem, Kokmuižas eilu darītava nodod jūsu vērtējumam kādu pasaulē pazīstamu un leģendāru dzērienu – Kokmuižas toniku.

Iedzīvinot unikālo Kocēnu novada kultūrvēsturisko mantojumu, pirms četriem gadiem notika ilgi gaidītie pirmie atjaunotie Kokmuižas svētki. Tam par godu atgriezās arī viena no leģendārā Kokmuižas alus brūža garšām – eils „Kaskādes krāces”. Kokmuižas garšu meistari arī šogad sarosījušies svētkiem par godu.

Toniks radies 19. gadsimta Indijā, angļu kareivjiem rūgto hinīna pulveri iejaucot cukurotā ūdenī. Činčonas mizas klātbūtne Kokmuižas tonikā ir maigāka, un tas sniegs eksotiski rūgtu spirdzinājumu dienās, kas citādi varētu likties pārāk saldas.

Kokmuižas toniks tiek darīts Latvijā. Kā visi Kokmuižas brūvējumi – top Valmiermuižā, izmantojot tikai dabīgas un oriģinālas sastāvdaļas.

Baudīt iesakām rūgto garšu cienītājiem. Tas ir arī kā lielisks spirdzinājums kokteiļos! Iegādājams tirgotavā pie Valmiermuižas alus darītavas un Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā.

Saziņai

Saziņai

Valmiermuižas alus tirgotava, ValmieraDzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads, LV-4219+371 20264269
Valmiermuižas alus tirgotava, RīgaA. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001+371 25473473