Iesala dzēriena „Zelta zirgs” spēka sērija

Piekritīsiet, ka spēka nekad nevar būt par daudz! Un kāds ir vislabākais spēka avots latvietim – tāds, kas no mūsu pašu zemes nācis! Garšu meistari šo apgalvojumu tur zelta vērtē un vēl spēcīgākā komplektācijā sakūluši iemīļotā bezalkoholiskā iesala dzēriena „Zelta zirgs” jaudu.

Salīdzinot ar jau iecienīto, zilajā etiķetē tērpto, iesala dzērienu „Zelta zirgs”, pelēkais bērītis sper ar dubultu jaudu – vairāk graudu (iesala), kas nozīmē vēl bagātāku dabīgā cukura avotu. Garšā dzēriens padevies vēl biezāks un teju par 10 % saldāks. Izdzerot vienu 500 ml pudeli – organisms saņems praktiski visu nepieciešamo B6 vitamīna diennakts devu, kas jo īpaši jāpiepasē grūtniecēm, jaunajām māmiņām un cilvēkiem, kuri uzturā nelieto gaļu.

Arī sportistiem ar „Zelta zirgu” būs pa ceļam. Īsi pirms starta, izdzerot nelielu glāzīti iesala dzēriena (135 ml), būs uzņemts tieši tik ātrās enerģijas, cik nepieciešams labam uzrāvienam.

Dzēriena brūvēšana līdzīga kā alum – tiek ievārīta misa, kurai atšķirībā no alus raugs tiek pievienots vien uz diennakti, lai noapaļotu garšas nianses. Alkohola procents te nepārsniedz 0,5%, līdzīgi kā kefīram vai kvasam. Iesala dzēriens brūvēts no četrām dabīgām sastāvdaļām – ūdens, iesala, apiņiem un rauga. Tā pamatā Latvijas gaišais miežu iesals saldumam, rudzu iesals, kas ļaus sajust grauzdētas rupjmaizes niansi un mazliet kviešu iesala, kas garšā noapaļo tās maigo noti. Protams, neiztikt bez Valmiermuižas ūdens no 120 metru akas dzīlēm, rauga un aromātiskajiem apiņiem. Latvijas graudu iesala dzēriena brūvēšanā netiek pievienoti aromatizētāji, citronskābe, askorbīnskābe, cukurs un mākslīgie saldinātāji, tā sastāvā ir tikai dabīgie iesala graudu cukuri.

Iesala dzēriens sapildīts vien 3900 pudelītēs = 3900 iespēju piedzīvot dabīgu spēka pieplūdumu. Iegādājams tikai Valmiermuižas alus tirgotavās Rīgā, Siguldā un Valmiermuižā.